Winter Village | Acemi Yapım | İlk Denemem | Faction Spawn

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese merhabalar yaptığım bir map ile ilgili sizlerin fikir, görüş ve eleştirilerinizi almak istedim.
İlk yapıtım olduğu için biraz amatörce, eksileri olabilir.
Dağlar dahil her şey kendi yapımımdır.

NOT:Eleştiriyi sadece eleştirmeyi bilen yapsın. Örneği bu ne biçim lan iğrenç ötesi rezalet gibi değil de şu eksiğin var şu biraz fazla olmuş gibisinden eleştiri yaparsanız hatalarımı düzeltebilirim.

Eleştirileriniz benim için çok değerlidir!

FOTOĞRAFLAR

Son düzenleme:

Reaksion

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence dağlar gereksiz olmuş sistemi iyi olmayan kişiler düşük fps alır oyunda ama genel olarak iyi gibi resimler göz yoruyor tek tek yakın açıdan çekersen daha iyi inceleyebiliriz.Devam et daha güzel şeyler yapabilirsn

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence dağlar gereksiz olmuş sistemi iyi olmayan kişiler düşük fps alır oyunda ama genel olarak iyi gibi resimler göz yoruyor tek tek yakın açıdan çekersen daha iyi inceleyebiliriz.Devam et daha güzel şeyler yapabilirsn
Benim bilgisayarım çok kötü 2 GB ram ile server açıp o serverden yaptım bütün bunları fakat en ufak bir kasma olmadı. Eksik olan şeyleri falan aklıma gelmedi eğer sizin aklınızda bişeyler varsa yapmaktan memnun olurum benim fikirlerim tükendi özellikle medieval yapılar hakkında çalışma yapıyorum.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Duvar dağa göre gereksiz kalmış bence. Duvarı kaldırmak iyi olabilir. Dağlar çok güzel ama binalar o kadar iyi değil :)

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Duvarlar olmasa daha iyi olabilirdi
Duvarlar yukarıdan kötü görünüyor onu biliyorum fakat oyuncular aşağıdan baktığında çok da kötü olmadığını anlayabilir. Yorumunuz için teşekkürler

Duvar dağa göre gereksiz kalmış bence. Duvarı kaldırmak iyi olabilir. Dağlar çok güzel ama binalar o kadar iyi değil :)
Bu mapı sizin eleştirilerinize göre şekillendiricem duvarları kaldırıp deniyebilirim fakat duvarların içinden dağ içinde warplar yapacağım için koymuştum deneyip görücez. Yorumun için teşekkür ederim :)

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Yolların dönüşlerini biraz daha yumuşak yapabilirsin böyle direk sol tarafa veya başka bir tarafa dönüyor.Duvarların arkasına kuleler veya başka bir dekor ekleyebilirsin dağlara dev tundradaki ağaç türlerini yapabilirsin hafif eğimli olarak.Duvarlarla kendine illa ki kare veya köşeli bir alan yapma zorunluluğun yok.ve son olarak sanırsam karlı biom pek tercih edilen bir biom değil.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yolların dönüşlerini biraz daha yumuşak yapabilirsin böyle direk sol tarafa veya başka bir tarafa dönüyor.Duvarların arkasına kuleler veya başka bir dekor ekleyebilirsin dağlara dev tundradaki ağaç türlerini yapabilirsin hafif eğimli olarak.Duvarlarla kendine illa ki kare veya köşeli bir alan yapma zorunluluğun yok.ve son olarak sanırsam karlı biom pek tercih edilen bir biom değil.
Yaptığım köy flatworld de yapıldı yani düz bir alan o yapılan yer şekillerinin hepsi el ile yapıldı o yüzden kıvrımlı yapamadım dönüşleri düz olmak zorunda kaldı. Duvarları kaldırınca çok daha iyi oldu onun da fotoğrafını atıcam. Değerli yorumun için teşekkürler!

Son düzenleme: