WinterNetwork | IP : play.WinterNW.com | Factions - SkyBlock - Creative ve Digerleri | HUB SUNUCU

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverdaki lag acaip bir şey iki saatte bir domuz kestim avatarda skiller atılmıyor lagdan mükemmel ötesi bir server (!)

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana avatar sunucusunda lag olmayan bir sunucu söyle ?
İki dakika adam gibi cevap ver adminsin sen söyliyim çok istiyorsan belki yaşın yüzünden o zamanları hatırlamıyorsundur ama NoMercy'de avatar olduğu zaman hiç kasmıyordu.

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
İki dakika adam gibi cevap ver adminsin sen söyliyim çok istiyorsan belki yaşın yüzünden o zamanları hatırlamıyorsundur ama NoMercy'de avatar olduğu zaman hiç kasmıyordu.
Yaşım yüzünden mi? Yaşım 19 kardeşim. NoMercy zamanlarında sunucularının sürümü düşüktü avatar'ın bending plugini hatasızdı. Şimdi git baştan kolaysa 1.7.x sürümü için güncel avatar bul! Uğraşamiyacağım, hala yaşım konunda endişelerin varsa facebook Memduh Bck ekle görüşelim veya skype memduh.bucak veya ts veriyim ts gel.

DiPlayZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaşım yüzünden mi? Yaşım 19 kardeşim. NoMercy zamanlarında sunucularının sürümü düşüktü avatar'ın bending plugini hatasızdı. Şimdi git baştan kolaysa 1.7.x sürümü için güncel avatar bul! Uğraşamiyacağım, hala yaşım konunda endişelerin varsa facebook Memduh Bck ekle görüşelim veya skype memduh.bucak veya ts veriyim ts gel.
"Belki"
faction da lapis ve hammadde mmmm +Rep! :D
Birçok oyuncunun yaşı küçük ve lapis veya hammedde olmayınca çok uğraştırıyorlar adam gibi 50 kişi toplayamıyorsun lapis falan olmayınca ama ben de lapissizden yanayım...

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Parasini Cıkaramayan Memduh Yani WinterNw Skype Konuşmamiz :) Bana Ötenleri Tek Tek Atcam Buraya .

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
YENILIKLER
  • OITC Eklendi
  • AsitAdasi Eklendi
  • Factionsda Godmode/Phaze/Fly gibi hileler açılınca artık vuruluyor.
  • SurvivalGames'e başlandı %50
  • Asit Adasinda doku paketini görülmüyorsa /dokupaketi yazınca doku paketinin açılması eklendi.

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
YENILIKLER
  • OITC Eklendi
  • AsitAdasi Eklendi
  • Factionsda Godmode/Phaze/Fly gibi hileler açılınca artık vuruluyor.
  • SurvivalGames'e başlandı %50
  • Asit Adasinda doku paketini görülmüyorsa /dokupaketi yazınca doku paketinin açılması eklendi.

memduh seni severim senle tartişmak istemiyorum başarılar.