Wither Boss Nerede Olabilir ?

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Millet wither boss spawn ettim sonra baya öldüm falan evimin yakınına açık alana spawn etmişim *feelsbadman* neyse öldürmemi kolaylaştırmak için karpuz bulmam gerekti bende 10-12 Bin blok kadar gittim ve geri geldiğimde wither boss un can barı aynı zamanda kendiside yoktu , sadece şu keşif için bıraktığı (?) kafalar vardı

NOT : Bu arada kafaların hiç bi işlevi yok vurulmuyor hareket etmiyor hiçbirşeye yaramıyor tahminimce

*yokolduysa bida yapacağımm maalesef*

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
mayngrafdı heçlediler omg olamaz herkes gelsin 5 kişi heçkır kescez !!!
VAllah ne diyim bayağı ilginç :D

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oha öyle kafalarmı bırakıyor ilk defa görüyorum

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Chunkdan ayrıldığın ve uzun süre giriş yapmadığın için unload olmuş olma olasılığı yüksek. veya vagonlarda olduğu gibi moblarda sapıtıp farklı yerlere ışınlanıyor olabilirler.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Chunkdan ayrıldığın ve uzun süre giriş yapmadığın için unload olmuş olma olasılığı yüksek. veya vagonlarda olduğu gibi moblarda sapıtıp farklı yerlere ışınlanıyor olabilirler.

Wiki ve forumlardan okuduğuma göre wither boss , unload olmuyor , başka yerlere ışınlanma olasılığı daha kuvvetli

TheCyberTronn 17 puan 2 yıl önce

Spot on! If the chunk's unloaded, he won't move and destroy things, but he'll stay there until the chunk is reloaded.

amatorfati 3 puan 2 yıl önce

Does not despawn, I can confirm. Used this multiple times, it's a whole lot of fun to leave withers just out in the wilds.

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tabi ki şireğin karnında

Ekstra: moyngrıeft heklendi herobrayn geliyor gaçın

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Wiki ve forumlardan okuduğuma göre wither boss , unload olmuyor , başka yerlere ışınlanma olasılığı daha kuvvetli

TheCyberTronn 17 puan 2 yıl önce

Spot on! If the chunk's unloaded, he won't move and destroy things, but he'll stay there until the chunk is reloaded.

amatorfati 3 puan 2 yıl önce

Does not despawn, I can confirm. Used this multiple times, it's a whole lot of fun to leave withers just out in the wilds.
Burda bahsettiği wither'ın kendisi bunlar witherskull, witherın fırlattığı kafalar. Wither kafaları unloadlanınca böyle oluyor