WolfTeam Eskiden Daha Güzeldi...

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar! Ben RedFail! Bu gün size Wolfteam adlı oyunun en eski halini anlatmaya çalışacağım! İyi okumalar (yada, herneyse işte!)

# Karakterler vs. vs.
Wolfteam'in eski sürümünde karakter diye bir şey yoktu. O zamanki wolfteam (bence) CS:GO'dan bile daha eğlenceliydi. Eğer eski skinleri bilmiyorsanız şu video yu izleyin derim:

# Nakit yada herneyse işte
Eskiden nakit vardı ancak hiçbir işe yaramıyordu. Marketten silah vs. alırken hep oyun parası veya kurt parasıyla alırdık. Şimdi her şey işte nakit.

# Haritalar
Wolfteam'e en son girdiğimde Taksim gibi saçma sapan haritalar vardı. Eskiden wolfteam'de 2-3 harita vardı sadece. İşte neydi giriş miydi bide bitane fabrika vardı öyle :S

# Kutular, Silahlar, Dövmeler?
Eskiden wolfteam'de kutu diye bir şey yoktu. Dövme diye bir şey de yoktu. Neymiş el verici mi öyle bir şey (:S) böyle saçma sapan silahlar yoktu. Bildiğimiz gerçek hayattaki silahlar vardı birde kurt parası dediğimiz şey ile alınan bu silahların daha güzel gözüken halleri vardı.

# Yeni Eklenenler
Wolfteam'de hiçbir mod yoktu. Bir team deathmatch bir deathmatch birde bomb defusing (hatırlamıyorum öyle bir şey) vardı. Sonra saçma sapan şeyler eklediler. Kutuları eklediler, karakterleri eklediler, özel kurtları eklediler, oyun gittikçe battı. Oyunu daha iyi yapıcaz derken bir anda batırdılar.

Sonuç olarak, Wolfteam adlı oyun eskiden kat kat kat daha iyiydi. O zamanların CS:GO oyunu bile diyebiliriz. Katılanlar olabilir, katılmayanlar olabilir, eski wolfteam'i görmediği için katılmayanlar olabilir, ama bence, eskiden çok ama çok daha güzeldi!

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önceden ;
En iyi oyun wolfteam adamım !
Çok kaliteli oyun bunlar
Şimdi ;
Wölftü hırrr gurtların aşqı büyüq olur 1
1 milyon kere wölftüüü
Nakit yatıracak ortak aranır
Wolftü
made by MCTÜRK QéHNCLÎHK
!!! DÎQHÂHT !!!
18 yaşından küçüklerin girmesi yasahqtır.
tece qihmlîk nô sorulmaktadır.[DOUBLEPOST=1435590850,1435590814][/DOUBLEPOST]
Evet arkadaş haklı konu yeri yanlış.Konu Dışı/Genel açman gerekliydi.
tamam olsun o kadar da :C

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
MC De Eskiden Daha Güzeldi Heleki 1,5 Zamanlarında Şimdi İyice Bozuldu Yeni Komutlar Eklemelese Çekilmeyecek Hİç :(

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

TheCrucial

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim şahsi fikrime göre Minecraft , Wolfteam'den her türlü daha güzel.

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0
Bu soylediklerinin hiçbiri doğru değil. Kutular demişsin onları söylüyorum.

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Şu son 2 yılda eklenen şeyleri kaldırsalar; bide oyun vélétlerden kurtulsa grafikleri falan ücretsiz bir oyuna göre çok çok iyi