Wolfteam | K.A.O.S • Sistemi

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
Mesajlar
370
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
335
Puanları
810
Ruh hali
K.A.O.S. Nedir?
Oyun içi bir turnuva sistemi olan Kamplar Arası Operasyon Skoru yani kısa adı ile K.A.O.S., içerisinde bulunan 3 kampın birbirleriyle olan mücadelesini konu almaktadır.

  • Sezonluk olarak sürecek olan K.A.O.S. sisteminde, seçmiş olduğun kamptaki oyuncularla ve kampın için mücadele edebilirsin.
  • Kampındaki diğer oyuncularla kademe ve rütbe için mücadele ederken kampını da üst sıralara taşıyabilirsin.
  • Hem kampının en rütbeli kurtunu hem de Wolfteam'in en iyi kampının belirlenmesi senin elinde.
K.A.O.S. sistemi içerisinde 3 kamp bulunmaktadır. Bunlar; Medusa, Lycan ve MMU'dur. Her bir kampta 5 adet kademe ve her kademede ise 3'er rütbe bulunmaktadır.Lycan Kampı: Anti-Epoksin’e ve Kurt Sendromuna karşı savaşan Pedro Gomes’ in terörist örgütü. İnsanları kurtardıklarını söyleseler de pek çok kişi için onlar birer terörist.
Medusa Kampı: 9 dev şirketten ve AB, ABD-JPN, Çin ve Endonezya liderlerinden oluşan birliktir. Ülkeleri ve şirketlerinin kar sağlaması için her şeyi yaparlar.
MMU Kampı: —Çok Amaçlı Askeri Birlik (MMU) ilk olarak Lycan’a karşı kurulmuştur. Özel timleri ve Wolfteam-S’i eğitip Kurt Sendromundan insanları kurtarmak için Anti-Epoxine S’i geliştirmişlerdir.
Kamplara Nasıl Katılabilirim?

Oyun ekranındayken, aşağıdaki ekran görüntüsünde yer alan "Klan" butonuna tıkla.

Klan butonuna tıkladıktan sonra açılan alt menüden "Kamp Sırası" kısmına tıkla.


Açılan sayfada sistem içerisinde bulunan 3 kamptan herhangi birini seçebilir ve bu kampa giriş için gerekli olan KP, Nakit veya Altın olarak değişebilen üyelik ücretini ödemelisin.


Popülasyon ve Toplam CP Nedir?

Popülasyon: Her kampa ait toplam kayıtlı kullanıcı oranını göstermektedir.
Toplam CP: Her kampın K.A.O.S. puanını göstermektedir.

Diğer kamplardaki oyuncuların bağışlarına göre değişecek olan kamp K.A.O.S. puanlarını, aşağıdaki ekran görüntüsünde işaretlenmiş alanlardan takip edebilirsiniz.


K.A.O.S. Puanı Nasıl Kazanırım?

K.A.O.S. puanını ister oyun oynayarak istersen de belirlenen miktar tutarındaki (Kurt Parası, Altın ya da Nakit) parayı bağışlayarak elde edebilirsiniz. Elde edilen K.A.O.S. puanlarını bağışlayarak seçmiş olduğun kampı, Wolfteam'in en iyi kampı yapabilirsin. Sezon sonunda en iyi kampa ve kamplarda bulunan oyuncuların rütbelerine göre çeşitli ödüller verilecektir.


Bilgilerim Alanı Hakkında

Sıram: Rütbe sıralamanı gösterir.
Kamp Sırası: Kamp içindeki sıralamanı gösterir.
Sonraki Rütbe: Bir sonraki rütbe için gerekli olan K.A.O.S. puanını gösterir.
CP: Mevcut K.A.O.S. puanını gösterir.


Kamp Bağışı Nasıl Yapılır?
Seçmiş olduğun kampa bağış yapmak için "Bağış" butonuna tıkladıktan sonra karşına çıkan "Kamp Bağışı" bölümünden bu işlemi gerçekleştirebilirsin.

Aşağıda yer alan ekran görüntüsünde de görebileceğin gibi 1 CP = Belirlenen Kurt Parası, Altın ya da Nakit ücreti olabilir. Örnek olarak aşağıdaki ekran görüntüsünde 1 CP karşılığı 10 Altın istenmektedir.

Maksimum bağış tutuarı 20.000'dir. Mevcut CP'yi ve istenen CP'yi bağış yaparken görebilirsin.


Kademeler ve Rütbeler

K.A.O.S. sisteminde bulunan her kampta 5 adet kademe ve her kademede de 3'er rütbe bulunmaktadır. Bir sonraki kademeye geçiş yapabilmek için, bulunduğun kademenin gerekliliklerini yerine getirmen gerekir.

Kamp logoları şu bilgileri içerir;

1- Kamp
2- Kademe
3- Rütbe


K.A.O.S. sistemine giriş yaptıktan sonra mevcut rütben, K.A.O.S. sistemindeki rütbe olarak güncellenecek. Sezon boyunca sistemi terk etmek mümkün olmadığı için mevcut rütben gösterilmeyecektir. Her sezon sonunda herkesin kendi rütbesi yeniden gözükecektir. Sezon boyunca kazanılan GP toplanmaya devam edecek ve sezon sonunda gerçek rütbene eklenecektir.


Rütbelere Göre Kazanılacak Ödüller

K.A.O.S. sisteminde bulunan oyuncular, kademe rütbelerine göre ödül kazanacaklardır.


Kamp Değişimi Nasıl Yapılır? Gerekli Şartlar Nelerdir?

Sistemde yer alan her oyuncu bulunduğu kampı değiştirebilir. Kamp değiştirirken sistem tarafından belirlenen geçiş ücreti ödenir.

  • Kamp değişimi yapıldığında, kişisel puan değişmese de toplam bağışladığınız puan değiştirmiş olduğunuz kamp puanına yansıtılır.
  • Toplam kamp puanları günde 1 kez güncellenir.
  • Puanlar yenilendikten sonra kamp değişimi yapılırsa günlük puana etki etmez. Ertesi gün için kayda geçer.

# - * wolfteam.com * - #

 


Midoss

Bay Boş
Mesajlar
2,005
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
1,907
Puanları
4,790
Ruh hali
Wolfteam mi :(

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Üst