Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

- WOLFTEAM OG -

Herkese merhaba forum halkı bugün sizlerle Wolfteam OG nedir, açılımı nedir, ne iş yapar, özellikleri nelerdir gibi konulara deyineceğiz.

Wolfteam OG, Oyun Görevlisi'nin kısaltılmış halidir. Oyun görevlileri bildiğiniz üzere oyundaki hataları (bugları) ve etkinlikleri denetleyen hile olanları oyundan yasaklayan (banlayan) kişidir.

- NASIL WOLFTEAM'DA OG OLURUM? -

Oyun görevlisi olmak için İstanbul'da ikamet ediyor olmanız lazım, 18 yaş ve üzeri olmak, gündüz ve gece mesailerine kalabilmeniz, haftanın 6 günü tam zamanlı olarak çalışabilmek, Wolfteam oyunu hakkında kuvvetli bir bilgiye ve aynı zamanda en az 2 benzer çevrimiçi oyun tecrübesine sahip olmak, yani kısacası sadece Wolfteam değil, başka oyunlarla da aranın iyi olması gerekir örneğin; Call Of Duty.

Ayrıca Wolfteam Yönetim ekibi Oyun Görevlisi alımlarında sadece oyun tecrübesi değil biraz da olsa ciddiyet istiyor. Ciddiyetten uzak "ben og olucam, beni admin yapın" gibi mailler kesinlikle Wolfteam Yönetimi tarafından reddedilir.

Oyun Görevlisi seçimlerinde olumsuz geri dönüş yapılmaz, tüm departmanlar için seçilen adaylar ile önce mülakat yapılır ve sonrasında seçim gerçekleştirilir.

Gerekli bilgiyi verdiysem ne mutlu bana!
İyi forumlar

Son düzenleme:

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Woftücü kaldı mı ya samet reis nasılsın görüşmeyeli ?

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Woftücü kaldı mı ya samet reis nasılsın görüşmeyeli ?
Wolfteam oyuncusu kalmaz olurmu ya? Yeterki sen iste.
Hamdolsun kardeşim sen nasılsın, istersen özele geçelim muhabbet yeri değil mâlum uyarı yiyebiliriz.