WolrdPainter brushes (Özel fırça)(Özel fırça yapımı)

barış412

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelik ile merhaba WorldPainter'da kendimize ait özel fırçaları kulanmak için ne yapmamız gerektiğini göstereceğim ..

Öncelikle;

İşaretli alanda gösterilen yere geliyoruz (Open custom brushes folder)

Tıkladıktan sonra

Eğer özel fırçanız yok ise klasör muhtemelen boş çıkar konudan indirdiğiniz siyah beyaz tonlu resimleri buraya sürüklemelisiniz.Sürükledikten sonra editörü kapatıp açarsanız Default brushes'in altında eklediğiniz fırça resimlerini rahatlıkla kullanabileceksiniz..

İnternet'dede bulabileceiniz bu fırçaları size daha çok kolaylık olsun diye konuda veriyorum;
(Özel olarak yaptığım fırçalardan 3 tanesi'de indirmenin içindedir)

Fırçaların 3d görüntüsü bunlardır (Link En Alt'dadır)

Eğer kendi özel fırçanızı yapmak istiyorsanız aşşağıdaki resimleri inceleyiniz..

Öncelikle yeni bir dünya yaratmalısınız..Yeni dünya yaratırken değerlere dikkat ediniz

Yarattığınız dünyayı 0.katmana kadar temizleyin..

Burda iş tamamen size kalmış istediğiniz şekilde (dağ ova plato) yeryüzü şekli oluşturabilirsiniz...
(YARATICILIK ÖNEMLİDİR)

İşiniz bittikten sonra işaretli alandaki bölüme tıklayarak...

Fırçanızı D:\Users\Kullanıcı adınız\AppData\Roaming\WorldPainter\brushes bölümüne kaydedebilirsiniz (İLK resimde nereden açıcağınızı gösterdim)

Şimdi ise İndirme linki;

http://www.dosya.tc/server24/ZENXgH/f_r_a.rar.html

UMARIM İŞİNİZE YARAR

/Böyle bir konu görmedim eğer açıldıysa ve gözümden kaçırdıysam affınıza sığınıyorum\

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
adam yapmş bize emeğe saygı duymak düşer :) O değilde dağlara ihtiyacım vardı teşekkürler

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sağol bende fırça yüklemesini bilmiyodum o yüzden hep yuvarlak yuvarlak dağlar yapıyodum :D

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Worldpainteri kullanmayı bilmiyorumda bir şey sorucam. Fırça ile tek dokunuşla oluşturduğumuz şey mi oluşuyor ?

barış412

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Worldpainteri kullanmayı bilmiyorumda bir şey sorucam. Fırça ile tek dokunuşla oluşturduğumuz şey mi oluşuyor ?

Hayır fırçayı ne kadar uzun süre uygularsan o kadar uzun bir şekilde uyguladığın fırça darbeleri oluşur bilmem anlatabildimmi..?