WonPlayers play.wonplayers.com HUB Minecraft Premium Çekilişli

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
ama biz girebiliyoruz[DOUBLEPOST=1395177773,1395177680][/DOUBLEPOST]Sorun düzeldi alan adı ile girilebiliyor

Lumia

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Siz İp Adresinden Mi Giriyorsunuz Yoksa Alan Adından mı ?

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Servere Alan Adı ile Girilmiyo Bende Serverin İp Adresini Öğrenip Girdim Arkadaşlar
İP: 93.89.238.117:25565
Tekrar dener misiniz? kopyala yapıştır ile?[DOUBLEPOST=1395177841,1395177808][/DOUBLEPOST]Ama tekrar deneyin kopyala
yapıştırı[DOUBLEPOST=1395178096][/DOUBLEPOST]Oldu mu ?

umutlord

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle ip adresini yanlış yazmışsın. play.wonplayer.com değil, play.wonplayers.com olacak. Ayrıca berbat bir sunucuya reklam almışsın. En azından konuya biraz özen verseydin, ya da üstteki reklam adresi olarak websiteni koysaydın... Bu sunucu olmamış, olmayacak. Ayrıca çekilişe biraz güven katması için çekiliş adresi olarak cekilisyap.com adresini kullanabilirdin... Yardım istiyorsan Skype adresimi özelden atarım. Ayrıca sunucunda 9 online var. 60TL'ni çöpe attın.
Öncelikle merhaba ben arkadaşımın hesabından başka yerden giriyorum.
Siz çok iyi biliyor iseniz kendiniz kurun daha dün reklamı verdik ve saat 11, de oyuncunun olmaması normal değil mi? ve alan adını hiç yanlış yazmadık ya sizde sorun var yada çamur atıyorsunuz alan adını lütfen doğru yazın bizde işe yarıyor ve ayrıca kopyala yapıştır yapmayın.hiçbir yardıma ihtiyacımız yok![DOUBLEPOST=1395218261,1395218149][/DOUBLEPOST]
Server 0 kisi . Skype verebilirmisin
Ben gene arkadaşımın hesabından giriş yapıyorum serverin reklamını saat 11 de verdik oyuncu olmaması normal değil mi?
Alan adında hata yok![DOUBLEPOST=1395218344][/DOUBLEPOST]
Denedim Fakat Olmadı İp Adresinde Sıkıntı yok ama alan adı sorunlu
Alan adında hata yok başka bir arkadaşımdayım şu an onun pcdede denedik hiçbir sorun yok!!

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Wonplayer.com diye bir domain yok. Wonplayers.com adında domain var. Ayrıca ben çok sunucu açtım, hepsi de en azından lapissiz ve kaliteli sunuculardı. Ayrıca konuşmandan yaşının küçük olduğunu belli ediyorsun.
kardeşim konuyu okumadan cevap yazma lütfen![DOUBLEPOST=1395223577,1395223544][/DOUBLEPOST]Orada play.wonplayers.com yazıyor!

SimasJasin

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben dedikten sonra değiştirmişsiniz hemen :). Sonra da yalancı durumuna düşürmeye çalışıyorsunuz? 10 yaşında mısınız diyecektim ki, büyük ihtimalle öyledir... Bu serverden bir şey olmaz!
Seninle herhangi bir tartışmaya girmek istemiyorum sunucuyu beğenmediysen ya nedenini söyle yada gelme!