WOODWORK - woodwork.batihost.com 1.8.X Sunucu Aktif!

xDrve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 saat sonra sunucudayım güzele benziyor :)

Heans

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bağlantı Kesildi ve İnternet Packet Hatası Veriyor Girmiyor.Hatayı Verincede 1 Dakika Sonra Girin Diyor Lütfen Şu Soruna Çözüm Bulun.

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bağlantı Kesildi ve İnternet Packet Hatası Veriyor Girmiyor.Hatayı Verincede 1 Dakika Sonra Girin Diyor Lütfen Şu Soruna Çözüm Bulun.
#Sorun halledilmiştir.

Balık eventlerini kaçırmayın üzülürsünüz. :) :p

Event bitti tebrikler!

GraphicError

Marangoz
En iyi cevaplar
1
İşte görmeyi beklediğimiz güzel sunuculardan bir tanesi ve görmeyi ummadığımız düşük oyuncu sayısı. Ben anlamıyorum bu arkadaşları, emek verilen sunucunun oyuncu kitlesi 1-10 emek verilmeyen baştan sağma oyuncu kitlesi 1-50 yani amacınız kaliteyi düşürmekse oyuncular olarak başardınız bunu. Böyle bir sunucunu gerçekten 6 online olarak görünmesi beni üzdü.
Sistemler ve map olarak gayet güzel fakat kurucunun oyuncuya yaklaşımı beni biraz tedirginleştirdi.
- Beni meşgul ediyorsun, kızmaya başlıyorum diyerek oyuncuya destek vermediğini gördüm.
#Böyle bir durumda yeni bir yetkili alabilirdiniz.
Umarım beklediğiniz, umduğunuz ve hayal ettiğiniz başarıya hızlı adımlarla ulaşırsınız.

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İşte görmeyi beklediğimiz güzel sunuculardan bir tanesi ve görmeyi ummadığımız düşük oyuncu sayısı. Ben anlamıyorum bu arkadaşları, emek verilen sunucunun oyuncu kitlesi 1-10 emek verilmeyen baştan sağma oyuncu kitlesi 1-50 yani amacınız kaliteyi düşürmekse oyuncular olarak başardınız bunu. Böyle bir sunucunu gerçekten 6 online olarak görünmesi beni üzdü.
Sistemler ve map olarak gayet güzel fakat kurucunun oyuncuya yaklaşımı beni biraz tedirginleştirdi.
- Beni meşgul ediyorsun, kızmaya başlıyorum diyerek oyuncuya destek vermediğini gördüm.
#Böyle bir durumda yeni bir yetkili alabilirdiniz.
Umarım beklediğiniz, umduğunuz ve hayal ettiğiniz başarıya hızlı adımlarla ulaşırsınız.
Bir kişi ile konuşurken araya limon gibi girip sonra cevap vermiyor diyen oyuncuya ne diyim beni kızdırıyorsundan başka ayrıca ben destek vermiyorum sadece oyundaki hataları düzeltip sistemleri yapıyorum yaparken de rahatsız edilmemek istiyorum ayrıca yetkili alma konusuna gelirsek kimseye güvenemiyoruz maalesef.

GraphicError

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Bir kişi ile konuşurken araya limon gibi girip sonra cevap vermiyor diyen oyuncuya ne diyim beni kızdırıyorsundan başka ayrıca ben destek vermiyorum sadece oyundaki hataları düzeltip sistemleri yapıyorum yaparken de rahatsız edilmemek istiyorum ayrıca yetkili alma konusuna gelirsek kimseye güvenemiyoruz maalesef.
Fazla övdüm, bu nedenle biraz fazla iyi sandınız galiba?
6 Kişilik sunucuda 1 yetkili alıp sunucuya adam çekmek için uğraş verseniz daha güzel olacak. Biraz da böyle düşünün. Kurumsal bir sunucunuz yok, yetkileri düzenleyip güveni kontrol etmek sizin elinizde.

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anlamadığın nokta şu 1 milyar oyuncuda olsa 6 kişi benim 6 kişim. Ayrıca yetkileri düzenleyerek güven sizin elinizde demek basit en küçük yetki olarak mute koyarsak herkese mute atabilir. 1 ay gece gündüz ugraştığım sunucuya oyuncu bile olmadan sırf eleştiri için kayıt olup 5 dakka da kötüleyemez yada övemezsin. Övmen yada kötülemen için oyuncu olman gerekir ayrıca Bizim kendimizi iyi sandığımız felan yok çok onlinemiz var yazmadık biyerlere yada çok iyiyiz yazmadık. Ha şunuda söyleyim daha iyisini siz açın.

GraphicError

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Anlamadığın nokta şu 1 milyar oyuncuda olsa 6 kişi benim 6 kişim. Ayrıca yetkileri düzenleyerek güven sizin elinizde demek basit en küçük yetki olarak mute koyarsak herkese mute atabilir. 1 ay gece gündüz ugraştığım sunucuya oyuncu bile olmadan sırf eleştiri için kayıt olup 5 dakka da kötüleyemez yada övemezsin. Övmen yada kötülemen için oyuncu olman gerekir ayrıca Bizim kendimizi iyi sandığımız felan yok çok onlinemiz var yazmadık biyerlere yada çok iyiyiz yazmadık. Ha şunuda söyleyim daha iyisini siz açın.

Yazınızı güzel düzenlemişsini fakat kendiniz olun. Neyse fazla uzatmak istemiyorum, platformun adı HAYATTA KALMA (SURVİVAL) SUNUCULAR ve forumda her konuya eleştiri veyatta yazı yazma hakkına her girebilen üye sahiptir. Sunucunuzla ilgili bu yazıyı yazma gereği duydum yazdım bunu size soracak değilim. Herkese mute atmaması için belirli aralıklarla skriptler yazılabilir, 1 aylık sunucunuz buysa artık ne vasat ki ne vasat... Daha iyisini de açtık merak etmeyin, hatta hepsinin daha iyisini de biz açtık :) İyi geceler dileyerek 10 ay daha uğraşmanızı tavsiye ediyorum...

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Register yapamadan ban yeme keyfisi...
Söylemiştim size beyler , sunucumdan herşeyi araklamayın diye.
:)
Az emeğe saygınız olsun.... Yada yapamayacaksanız YAPMAYIN!

Bilmeyenler için vurgulayayim, bu serverin kurucuları
Benim serverda cirit atıp didikleyeceğinize etrafı.
Biraz düşünüp kendi fikirlerinizi öne sürseydiniz keşke.

upload_2017-11-5_0-4-42.png

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizin sunucunuzda neden ban yediğimi bilmiyorum sizden aldıgım tek şey market plugini onuda internette araştırıp buldum.

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sizin sunucunuzda neden ban yediğimi bilmiyorum aynısını bana yaptınız essentialsınız benden çalıntı pluginlerinizin yarısı benden çalıntı hepsini editlemişsiniz sadece daha ne çalmasından bahsediyorsunuz sizden aldıgım tek şey market plugini onuda internette araştırıp buldum.

Essentials i oturup sıfırdan da yazsam. "Çaldınız editlediniz." diyeceksin zaten.
+ sunucumdaki pluginlerin yarısını ben kodladım, Nasıl sen yaptında ben çalmış oluyorum onu anlamadım ?
Çoğu paralı plugin. + gerisi benim kodlamam.

Sunucumda karalisteye alınmanızın sebebi, gecenin bir vakti oyuncu sayısı azken , sağı solu kurcalayıp nasıl yaptığıma bakarak yapmamanız için.
Seninle birebir daha öncede konuştum. Yapma emeğe saygı göster, git kendi fikirlerinle yap diye.
3-5 kuruşun hesabına düşüp çıktın bu yola... Başka bir şey değil. Emek hırsızlığı yapma.

upload_2017-11-5_11-52-28.png

upload_2017-11-5_11-52-53.png

upload_2017-11-5_11-53-23.png

upload_2017-11-5_11-53-35.png

upload_2017-11-5_11-54-21.png

upload_2017-11-5_11-54-46.png

upload_2017-11-5_11-54-58.png

upload_2017-11-5_11-55-44.png

upload_2017-11-5_11-55-57.png

upload_2017-11-5_11-56-30.png

upload_2017-11-5_11-56-52.png

upload_2017-11-5_11-57-6.png

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Essentials i oturup sıfırdan da yazsam. "Çaldınız editlediniz." diyeceksin zaten.
+ sunucumdaki pluginlerin yarısını ben kodladım, Nasıl sen yaptında ben çalmış oluyorum onu anlamadım ?
Çoğu paralı plugin. + gerisi benim kodlamam.

Sunucumda karalisteye alınmanızın sebebi, gecenin bir vakti oyuncu sayısı azken , sağı solu kurcalayıp nasıl yaptığıma bakarak yapmamanız için.
Seninle birebir daha öncede konuştum. Yapma emeğe saygı göster, git kendi fikirlerinle yap diye.
3-5 kuruşun hesabına düşüp çıktın bu yola... Başka bir şey değil. Emek hırsızlığı yapma.

Ekli dosyayı görüntüle 59459
Ekli dosyayı görüntüle 59460
Ekli dosyayı görüntüle 59461
Ekli dosyayı görüntüle 59462
Ekli dosyayı görüntüle 59463
Ekli dosyayı görüntüle 59464
Ekli dosyayı görüntüle 59465
Ekli dosyayı görüntüle 59466
Ekli dosyayı görüntüle 59467
Ekli dosyayı görüntüle 59468
Ekli dosyayı görüntüle 59469
Ekli dosyayı görüntüle 59470
Maalesefki bunlar sadece size özel şeyler değil her sunucuda olan temel şeyler bunlar sıradan bir sunucuda bile bunlar var size özel değil siz kodlamadınız pluginlerini bende kullanabilirim bunları dikkatinizi çekerim eski sunucumda hepsi vardı.
Emoji ve kafa üstünde konuşma balonu Emotes diye bir plugin ve siz kodlamadınız bende kullanabilirim konuyu baltalamayı bırakın artık.

#En çok öldürenler listesi eklendi.
#En çok balık tutanlar listedi eklendi.
#Jobs eklenmiştir.
#Xp saklama aktif.

xDrve

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En çok balık tutanların listesinin otomatik güncellenmesi çok güzel olmuş

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maalesefki bunlar sadece size özel şeyler değil her sunucuda olan temel şeyler bunlar sıradan bir sunucuda bile bunlar var size özel değil siz kodlamadınız pluginlerini bende kullanabilirim bunları dikkatinizi çekerim eski sunucumda hepsi vardı.
Emoji ve kafa üstünde konuşma balonu Emotes diye bir plugin ve siz kodlamadınız bende kullanabilirim konuyu baltalamayı bırakın artık.

#En çok öldürenler listesi eklendi.
#En çok balık tutanlar listedi eklendi.
#Jobs eklenmiştir.
#Xp saklama aktif.

Madem kendi kodladı niye internette paylaşıyor diye düşünmek lazım.
Bu arkadaşa:
"Bir eklentinin config.yml veya lang.yml dosyasını düzenlediğinde o eklentinin kodlarını sen yazmış olmuyorsun."
demek lazım değil mi?