World Edit-world Guard Sorunsuz ! Kendim Düzelttim.....

ardaarslan22

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar!

*Sıf Sizin İçin Sorunsuz WG-WE Paylasicagim
*Benden Çaldin Falan İstemiyorum yada Alinti Kendim Düzenledim!
*Herkes Benim İyi Bir Pluginci Olduğumu Bilsin Yeter
*Tam 3 Saatimi Aldı
*Bir Teşekkür Yeter!

Link:

Tiklayiniz.

ogzx123

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim çok saol ellerine sağlık düzeldi. Sana sonsuzz teşekkürr :)

amigoexp

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Chairs pluginini bana düzeltirmisin :)

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
WE ve WG nin neyini düzelttin anlayamadım ? Milyonlarca insanın kullandığı bu pluginlerde bir sorunun çıkacağını sanmıyorum ki çıksa bile bunu bir pluginciyim diyen kişinin yapacağını sanmıyorum.

ardaarslan22

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
WE ve WG nin neyini düzelttin anlayamadım ? Milyonlarca insanın kullandığı bu pluginlerde bir sorunun çıkacağını sanmıyorum ki çıksa bile bunu bir pluginciyim diyen kişinin yapacağını sanmıyorum.

Mesala bir şey Koymak İstediğinde hata veriyor item bulunamadı vs gibi bir hata veriyordu bende onları düzeltim :)

enTRsan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence onların ne olduğundan haberi yok post kasıyor. :)

Ahahhaha senin gibi abiler anca post kasmaya çalışır :) emin ol öyle bi çabam olsa şuanda 1000 post'u geçerdim..adam linki koyar koymaz indirdiğim için veya farklı sebepten halada çalışıyor pluginler..sadece 1-2 sinde hata veriyor ne hatasi olduguda konsolda yaziyor zaten bakip başka yerden indirebilirler bende hata vermesinin sebebi güncel değilmiş gidip bukkitten son versiyonunu indirdim düzeldi...İyi forumlar yinede yorumunuza saygı duyuyorum o sizin düşünceniz..

ve son olarak Burası Tartışma Bölümü Değil. Sonuçta Konu Açılmış İsteyen indirir beğenir isteyen beğenmez Saygılar

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ahahhaha senin gibi abiler anca post kasmaya çalışır :) emin ol öyle bi çabam olsa şuanda 1000 post'u geçerdim..adam linki koyar koymaz indirdiğim için veya farklı sebepten halada çalışıyor pluginler..sadece 1-2 sinde hata veriyor ne hatasi olduguda konsolda yaziyor zaten bakip başka yerden indirebilirler bende hata vermesinin sebebi güncel değilmiş gidip bukkitten son versiyonunu indirdim düzeldi...İyi forumlar yinede yorumunuza saygı duyuyorum o sizin düşünceniz..

ve son olarak Burası Tartışma Bölümü Değil. Sonuçta Konu Açılmış İsteyen indirir beğenir isteyen beğenmez Saygılar
abi ? Saygılı olun! Tartışma bölümü diye bir şey yok. Forumun amacı cevaplar ile herşeyi açıklamaktır. Cevapta teşekkür etmek değil! Kaç postunuzun olduğu zerre kadar umrumda değil. abi dedikten sonra saygı duyuyorum yazmanızda ayrı bir yorum(!)