World of MıneCraft [Eşsiz Bir Map][Yapım Aşaması][%72]

Raptor_killer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim youtube ile işim olmaz normalde minecraft da oynamıyorum ama nedense maplerle falan ugraşmak hoşuma gidiyor

Schenteinel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim youtube ile işim olmaz normalde minecraft da oynamıyorum ama nedense maplerle falan ugraşmak hoşuma gidiyor

O Zaman Senin Adında Bir Adam Videoyu Cekmiş . Ben Senin Ozeline vb. Birsey Demedim Hemen Minecrafta Baglıyorsun . Haritaları Senin Yapmadıgınıda Biliyorum .[DOUBLEPOST=1391362305,1391362228][/DOUBLEPOST]Yapım Asamasından Birkac Resim Gosterde İnanmaya Calısalım ?

Raptor_killer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O Zaman Senin Adında Bir Adam Videoyu Cekmiş . Ben Senin Ozeline vb. Birsey Demedim Hemen Minecrafta Baglıyorsun . Haritaları Senin Yapmadıgınıda Biliyorum .[DOUBLEPOST=1391362305,1391362228][/DOUBLEPOST]Yapım Asamasından Birkac Resim Gosterde İnanmaya Calısalım ?

Oglum forum da bu türde tek sen varsın dimi bak forumdan sogutturmayın beni..

Raptor_killer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sogumamak İstiyorsan Alıntı Yapmazsın . Bu Kadar Basit Sana Yapım Asamasını Koy Diyorum Koy Hadi . Alıntı Yapmaya Israr Edende Bi Sen Varsın Herhalde .

Konudaki fotograflar ne *** herif..İlla sövdürtceksiniz lan

Moderatör tarafından düzenlendi:

Raptor_killer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yapım Asamasından Kastım O Degil . Bir Ev Yaparsın Yarısı Biter Onu Cekersin Sen Bitmis Alanları Cekmissin Aldınmı Cevabını ?

Oglum sen ne tür bir *** lan..Mapın sonuna gelmişiz hala yarısı falan diyosun..

Moderatör tarafından düzenlendi:

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rapor edeceğim 2'nizide şimdi.Kavga çıkarmayın.