World Painter Şematik ekleme [düzenleme]{Videolu}

barış412

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Video'da örnek olarak yaptığım bir haritada şematik yüklemeyi gösterdim bu sizin yaptığınız haritalarda çok işinize yarayacak bir işlemdir

İyi seyirler

Sorularınızı yorum bölümünde belirtirseniz sevinirim

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Video olmadan da anlatılabilir di ve video biraz fazla uzun olmuş.
Ama yine anlatılmak istenen anlatılmış.
Bu arada arkadaşın kullandığı .bo2 uzantılı dosyaları isteyen olursa
BURDAKI linkten indirebilir.

barış412

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Video olmadan da anlatılabilir di ve video biraz fazla uzun olmuş.
Ama yine anlatılmak istenen anlatılmış.
Bu arada arkadaşın kullandığı .bo2 uzantılı dosyaları isteyen olursa
BURDAKI linkten indirebilir.

Resimlerle sorun yaşayan arkadaşlarıda düşenerekten videolu gösterimin daha yararlı olacağını düşündürm. Teşekkür ederim.

Yohussub

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben de world painterda yeniyim.tek tek blok koymak yerine çok işe yarıyor ve video olması da kesinlikle iyi olmuş. çok teşekkürler

Yohussub

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İşin(ne)(ize) yaradıysa ne mutlu bana

Evet yaradı ama bir sorunum var. World painter ile yapılan dünyayı açmaya çalışınca, hatta world painter olmayan dünyayı açtığımda bile, sırf world painter yüklü olduğu için bilgisayaeım donup kalıyor. Sildiğimde sorun olmuyor. Sizce neden olabilir?

barış412

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yalnız artık video görüntülenemiyor :([DOUBLEPOST=1396262146,1396262112][/DOUBLEPOST]Yinede dns ile girenler var :D
Yasaklı sitelere giriş programıda işe yarıyor aslında :D[DOUBLEPOST=1396284542][/DOUBLEPOST]
Evet yaradı ama bir sorunum var. World painter ile yapılan dünyayı açmaya çalışınca, hatta world painter olmayan dünyayı açtığımda bile, sırf world painter yüklü olduğu için bilgisayaeım donup kalıyor. Sildiğimde sorun olmuyor. Sizce neden olabilir?
Kesin olarak bir şey söyleyemem lakin haritanız normal minecraft'da çalışınca bir sorun çıkmıyor ise muhtemelen worldpainter'in açtığınız haritanın kod dizlimini düzgün okuyamadığından olabilir .. Şöyle birşeydirki worldpainter'in kendi uzantılı map'lerini de okuyamaması programın kesin olarak düzgün çalışmadığı anlamına gelir
programı tekrar kurmanızı öneririm yine bir değişiklik olmaz ve aynı sorunlar ile tekrar karşılaşırsanız bildirmenizi isterim. Teşekkürler

Yohussub

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yasaklı sitelere giriş programıda işe yarıyor aslında :D[DOUBLEPOST=1396284542][/DOUBLEPOST]
Kesin olarak bir şey söyleyemem lakin haritanız normal minecraft'da çalışınca bir sorun çıkmıyor ise muhtemelen worldpainter'in açtığınız haritanın kod dizlimini düzgün okuyamadığından olabilir .. Şöyle birşeydirki worldpainter'in kendi uzantılı map'lerini de okuyamaması programın kesin olarak düzgün çalışmadığı anlamına gelir
programı tekrar kurmanızı öneririm yine bir değişiklik olmaz ve aynı sorunlar ile tekrar karşılaşırsanız bildirmenizi isterim. Teşekkürler
Yanlış anlattım. World painter dünyasını minecrafta aktarınca minecraft takılıyor. Bir iki kere silip yükledim world painter ı fayda etmedi

barış412

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yanlış anlattım. World painter dünyasını minecrafta aktarınca minecraft takılıyor. Bir iki kere silip yükledim world painter ı fayda etmedi

Worldpainter haritayı minecraft'a okunur olarak sununca chunklarda'ki yanlışlıktan dolayi olabilir tamamen takılıp kalıyormu yoksa crash verip kendini kapatıyormu

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarın haritayı kaldırmıyordur.