WorldEdit Schematic nasıl alacağım

Berkingg31

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.14.4
Tek oyunculuya World Edit yükledim ama world edit in klasörü yok orda kaydettiğim schematicler nereye gidiyor ve nasıl alacağım

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba,
tek oyunculuğa schematic yada worldedit plugini yüklenmediğini biliyorum tam olarak emin olmasamda. Bir Hamachi server kurup pluginlerinizi onun içine atmayı deneyin...

siradolf69

Sessizlik ve sükunet insanın en yakın dostudur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum mod olarak yükleme local bir sunucu kur hem manyworlds clearlag gibi şeylerde yüklersin işin kolaylaşır.

Berkingg31

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostum mod olarak yükleme local bir sunucu kur hem manyworlds clearlag gibi şeylerde yüklersin işin kolaylaşır.
Mesela aternostan bir server kurdum ama ordaki schematic dosyasını yükleyemiyorum . Bazı gördüğüm kişilerin Tek oyunculu world editlerinde klasör var ve ordan schematicler alınabiliyor ama bende o klasör yok sadece jar dosyası

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Mesela aternostan bir server kurdum ama ordaki schematic dosyasını yükleyemiyorum . Bazı gördüğüm kişilerin Tek oyunculu world editlerinde klasör var ve ordan schematicler alınabiliyor ama bende o klasör yok sadece jar dosyası
Farklı bir sürüm denediniz mi? Sürüm uyumlu olmadığı için eklenti başlatılmıyor olabilir.