WTHell Hub ServerSpawn - [************]

Güzel olmuş mu ?

• Kullanılan toplam oy
    18

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alper hayat ne alaka ? ayrıca niye bu kadar uzattınız theblue sende saçma saçma yorum atarak kendini savunuyorsun NeveseRC'ye söyleyeceğim hiçbirşey yok elinde kanıt yok ve gelmiş map diyor. Diğeri çıkmış burda eskiler konuşur diyor.bakarsanız burası haritalar bölümü burdada buılderlar konuşur.Bir diğer "mal" arkadaşta gelmiş ingiliz serverının hub'unu download yapmışsın diyor.Hadi göster bakalım ? :D. biriside 2 adet insancıklar demiş,ben sizin paylaştıklarınıza bakınca zaten sizin ne kadar "insancık" olduğunuzu anlıyorum.Buıld 0 gelmiş "map yaptımmmm".Bundan sonrada yaptıklarımı hep paylaşacağım bakalım onlara ne diyeceksiniz artık onlarada set0 dersiniz ne zorunuz varsa.Arkadaşım bir gün önce survival games mapı paylaşmış hiç böyle yorumlar yok bi gareziniz mi var bana ?
Gerçek olan bir şeye tabikide kimse bir şey demez ama seninki gerçek olmadığı için yargılıyoruz.Kanıt göster senide savunalım

LG-D320 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burakaskan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen neye dayanarak gerçek olmadığını iddia ediyorsun ben resimlerimi attım set0 atmışsın dediniz ?

burakaskan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
umutyıldız isimli zat sana ne oluyor ?[DOUBLEPOST=1420294252,1420294222][/DOUBLEPOST]Ney belliydi ?

burakaskan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Set 0 olduğu

LG-D320 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Emin ol milleti kandıracak kadar aptal değilim.Zaten sizinde aptal mal olduğunuzuda iddia etmedim.Yeteneğimiz var diye bir şey paylaştım onunda içine ettiniz bir dahakine videosuna atıcağım hatta Minecraft loglarını açıp bütün yaptıklarımıda göstereceğim umarım o zaman bu söyledikleriniz aklınıza gelir :)

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harita çalıntı olmayıp kesinlikle arkadaşlar tarafından yapılmıştır. Konu kavga konusu olmuş, bir kavga yorumu daha gelirse iki tarafta uyarı almaksızın forumdan uzaklaşacaktır, anlayınız için şimdiden teşekkürler.
Nedir bu yetkiliymiş gibi davranmalar ? :D

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Olmadan bir şey yapma bence.Antreman ters falan teper ^^^
Bu arada "anlayınız" değil "anlayışınız" olacaktı.
Anlayışınız yazdımda yetkili abiler böyle yetkili gibi davranınca benim bir şeylerimi siliyorlar böyle düzenliyorlar çaktırmadan falan fail yapıyorlar beni.

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
Bu atışma ne böyle? Adamların yaptığı her şeyi sorgulayacakmısınız siz? Kardeşim boşver bu forum böyle. Bir tanesi her şeyi denemiştir, yapamamıştır sonra yapanlara öyle yaptı diye atmaya çalışır. Önyargılarla atlamalarının sebebi yaş kitlesinin +10 -12 olması. Takma bunları kafana adamlar ergenliğe yeni girmiş ki sana sataşıyor. Herkesin derdi sen olmuşsun demek ki zamanında iyi koymuşsun bunlara. Hadi tış tış öbür kapıya baltacılar.