WTHell Hub ServerSpawn - [************]

Güzel olmuş mu ?

• Kullanılan toplam oy
    18

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Glyphl çok rencide oldum gerçekten :p[DOUBLEPOST=1420210347,1420210286][/DOUBLEPOST]** yazan yerde minecraft.evi yazıyor noktasız gir
Rencide etmek isteseydim daha ağır gelebilirdim dua et 17 uyarı sınırındayım :)

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aziz Nesin ne güzel demiş sizlere; Türk halkının %60'ı salaktır enayidir :D
Evet çok doğru bir söz o %60'lık payın içinde sen ve ailen varsın ne yazıkki.[DOUBLEPOST=1420215920,1420215875][/DOUBLEPOST]
NeveseRC yarası olan gocunur :)[DOUBLEPOST=1420207033,1420206974][/DOUBLEPOST]Fov:Quıck Pro'ya al havadan baktığın şeyler daha uzun gözükür Minecraft Forumuna bir b*k bilmeden gelmeyin lütfen :)
Yeni bir @MemduhB arkadaşı.
(Memduhun durumu beğenmesinden anlaşılıyor)

burakaskan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendi kıskançlığınız yüzünden başkalarının ailelerine laf atmak bi düşünseniz ne kadar saçma konuştuğunuzu :D

burakaskan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
NeveseRC peki senin elinde hiçbir kanıt olmadan benim haritama çalıntı deme hakkın varmı ? :)

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kanıtınız olmadan konuyu baltalamayın, bu önyargıyla yaklaşım neden ?

UmutYıldızYT

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alper hayat ne alaka ? ayrıca niye bu kadar uzattınız theblue sende saçma saçma yorum atarak kendini savunuyorsun NeveseRC'ye söyleyeceğim hiçbirşey yok elinde kanıt yok ve gelmiş map diyor. Diğeri çıkmış burda eskiler konuşur diyor.bakarsanız burası haritalar bölümü burdada buılderlar konuşur.Bir diğer "mal" arkadaşta gelmiş ingiliz serverının hub'unu download yapmışsın diyor.Hadi göster bakalım ? :D. biriside 2 adet insancıklar demiş,ben sizin paylaştıklarınıza bakınca zaten sizin ne kadar "insancık" olduğunuzu anlıyorum.Buıld 0 gelmiş "map yaptımmmm".Bundan sonrada yaptıklarımı hep paylaşacağım bakalım onlara ne diyeceksiniz artık onlarada set0 dersiniz ne zorunuz varsa.Arkadaşım bir gün önce survival games mapı paylaşmış hiç böyle yorumlar yok bi gareziniz mi var bana ?
Kes sesini kendini gittikçe küçük düşürüyorsun senin o "birileri" "mal" vs. diye hitap ettiğin insanların tırnağı olamayacak kadar aciz bir insancıksın.