WWE Raw'ın 25. yılına özel şov kutlamaları

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

poster.jpg

WWE Raw'ın 25. yılına özel şov kutlamaları
Herkese selamlar arkadaşlar,biliyorsunuz ki Royal rumble'a birkaç hafta kaldı. Fakat tek yaklaşan şey Royal Rumble değil ! Raw koskoca 25. senesini dolduruyor! Hadi gelin hep beraber bakalım. Ayrıca bu şov'un bir RoadToWrestleMania olduğunu tekrardan hatırlatalım.
ŞOV BİLGİLERİ
Yer : -Brooklyn-
Tarih: -22 ocak 2018-
Duyurulan güreşçiler: -Brock Lesnar,John Cena,The Undertaker,Shawn Micheals,Kevin Nash,"Stone Cold" Steve Austin",Goldberg(kesin değil),Boogeyman,Brother Love,The Million Dollar Man,Mick Foley ve Mr. Socko ! (sockosuz istemezdik zaten),Jim Ross,Jerry Lawler,X-Pac,The Shield,Asuka,Braun Strowman,Alexa Bliss,Samoa Joe,Sheamus & Cesaro,Kane,Kurt Angle, nasıl oluyorsa artık Randy Orton,Aj Styles ve Jinder Mahal,Bella twins,Dudley boyz,Ric flair,Scott Hall,The New Age Outlast-

ŞOV HAKKINDA DÜŞÜNCELERİM VE TAHMİNLERİM
Aslında bu bölümde sadece benim düşüncelerime değil,başkalarınında düşüncelerine yer vereceğim(katıldıklarıma tabi).Alexa bliss ve Asuka kemer maçına çıkabilirler DX tekrar buluşabilir ve The Undertaker'ın roman reignsten intikam almasını görmek hoş olabilir. Tabii ki bunların hiçbiri kesin değil sadece tahmin ve beklentilerim.Şovun çöpe atılmamasını ve güzel booklanmasını ümit ederek yazıma devam ediyorum.Sonuçta dolu dolu 25 yıl dile kolay tabi,Randy Orton ile Brock Lesnar tekrar buluşuyor bakalım 2015 SummerSlam'daki gibi birşeyler görebilecekmiyiz. Ayrıca Aj Styles ve Dean Ambrose şovda bulunacak The Club vs The Shield görme olasılığımız yüzde kaç ? Bilmiyorum ama istiyorum ! Aslında son hafta yaşananlardan ötürü The Miz Tourage vs The Shield görürsek pekte şaşırmam açıkçası. Ayrıca şunu belirtmeyi unutmayalım ; Ambrose sakatlanmıştı bu yüzden Jason Jordan ve Seth Rollins kemeri kapmışlardı fakat olaylar karıştı ve şimdi ambrose geri dönüyor. Sonunda Jason çöpünden kurtulabilecek mi The Shield ? Sadece izleyip göreceğiz...
DİĞER WWE KONULARIM :
2018'e ilk adım Royal Rumble ile !
Great Balls Of Fire
WrestleMania 33
The Undertaker Royale Rumble'ı kazanabilecek mi ?
John Cena 16. kez şampiyon mu olacak ?
KONUYLA ALAKALI VIDEOLAR
Konumu okuduğunuz için teşekkürler dostlar umarım tombstone yemezsiniz.

Son düzenleme: