WWE Türkiye geri dönüyor ! Ön inceleme konusu

berkay10li

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Birileri diyo randy gelmesin kemerimiz olsun randy geri geliyo kemer sömürücüüü XD /THE SQİCİ RANDY\ /Ya ben randyla niye eşleştim yaa xd xd \

CoolGlasses

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Reklam görevlisi? Başka sunucularda reklam yapacaksanız boşuna heveslenmeyin derim.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reklam görevlisi? Başka sunucularda reklam yapacaksanız boşuna heveslenmeyin derim.
Post kasıcısı ? Reklam görevlisini sunucularda reklam yapacak diye anlıyorsan boşuna heveslenme derim.

Ekip sadece haftasonu tam toplanabildiğinden biraz yavaş ilerliyoruz.
Sabrınız için teşekkür ederiz.​

CoolGlasses

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer post kasama amacım olsaydı,gerçeği söylemek yerine diğer konulara MÜTÜŞ KONU TEBRİKLER yazar çıkardım. İyi günler.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Buildleri biraz daha geliştirmeniz gerek. Onun haricinde sunucu fotoğrafları oyunun en yüksek kalitesiyle ve shader ile çekilmeli. Fikir güzel ancak daha önce Türkiye'de bunu başarabilen olduğunu sanmıyorum. Eğer başarırsanız Türkiye'de bir ilk olucak. Umarım tutulur.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buildleri biraz daha geliştirmeniz gerek. Onun haricinde sunucu fotoğrafları oyunun en yüksek kalitesiyle ve shader ile çekilmeli. Fikir güzel ancak daha önce Türkiye'de bunu başarabilen olduğunu sanmıyorum. Eğer başarırsanız Türkiye'de bir ilk olucak. Umarım tutulur.
önceki sunucumu unuttunmu atomy ? :)

Eğer post kasama amacım olsaydı,gerçeği söylemek yerine diğer konulara MÜTÜŞ KONU TEBRİKLER yazar çıkardım. İyi günler.
hala post kasmıyorum diyorsunuz,reklamcı yetkisinin görevi diğer sunucularda reklam yapmak olarak görüyorsanız yanılıyorsunuz.

Soulless_Man

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir ilk mi değil mi bilmiyorum fakat güzele benziyor. :)

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arena güncellendi,yorumlarınızı bekliyorum (2 saatte tek başıma yaptım umarım gözünüz kanamaz .d)

Konu güncellendi !

YunusEmrKY

Tost mu o ?
En iyi cevaplar
0
Inşallah eski sunucundaki gibi sunucuya özel Texture Pack yaparsın,
O Texture Pack'ı açıp coşuyordum.