WWE Türkiye sunucusu Geliştirici günlükleri #1 "itme hareketi" kapalı beta görüntüsü

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha gerçekçi olması için, küçük bir şey önereceğim.
Sunucuda herhangi bir şekilde, "Güçlü" veya "Gücü yüksek" karakter tipleri var mı bilmiyorum ? Ama böyle bir sunucuysa olmalı.
Bunun için kişiyi itince gerçek hayatta o cisim üzerine 0 momentumunu(Cisimleri hareket üzerinde varsaymıyorum)) korumak için, uygulanan itmeye bağlı momentumu korumak adına iki cisim de hız kazanır. Ama kişinin ağırlığı ters yönde hız vektörünü, yaratacağı sürtünme kuvvetiyle dengeler. Bundan dolayı kişinin ağırlığına bağlı geri tepmesi, gücüne bağlı da uyguladığı itme kuvveti değişmeli. Böyle bir değişikliği kodlara dökebilirsin, ka'le de almayabilirsin. Sadece öneri, gerçeklik açısından tutarlı olmasını ve buna bağlı daha fazla bir kalite yaratacaktır. Sadece işin arkasındaki fizik kurallarını ihmal etmemek gerek, ne kadar gerçekçi yaparsan, oyunculara da o kadar zevk sağlarsın :şapka:.

xerathTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sizleri de iyi yerlerde görmeyi isteriz, piyasada o kadarda iyi sunucular yok maalesef ki..

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha gerçekçi olması için, küçük bir şey önereceğim.
Sunucuda herhangi bir şekilde, "Güçlü" veya "Gücü yüksek" karakter tipleri var mı bilmiyorum ? Ama böyle bir sunucuysa olmalı.
Bunun için kişiyi itince gerçek hayatta o cisim üzerine 0 momentumunu(Cisimleri hareket üzerinde varsaymıyorum)) korumak için, uygulanan itmeye bağlı momentumu korumak adına iki cisim de hız kazanır. Ama kişinin ağırlığı ters yönde hız vektörünü, yaratacağı sürtünme kuvvetiyle dengeler. Bundan dolayı kişinin ağırlığına bağlı geri tepmesi, gücüne bağlı da uyguladığı itme kuvveti değişmeli. Böyle bir değişikliği kodlara dökebilirsin, ka'le de almayabilirsin. Sadece öneri, gerçeklik açısından tutarlı olmasını ve buna bağlı daha fazla bir kalite yaratacaktır. Sadece işin arkasındaki fizik kurallarını ihmal etmemek gerek, ne kadar gerçekçi yaparsan, oyunculara da o kadar zevk sağlarsın :şapka:.
beno sistem yerine zamanında şöyle bir sistem kullandım(hala arşivimde bu sistemler),yumruklarda %7 şansla adamın sert vurma olasılığı var hani strong right hand vs. diyorlar ya işte o olay şöyle söyleyeyim sen sinirlenince birine vurduğunda normalden daha güçlü vurursun o muhabbet var birde bunu 3,5 kalp ve az ise özelliğini eklemeyi planlıyorum. hani böyle hayatın için direnirsin ya o yumruk olacak,comebcak özelliği var rejen vs. sağlıyor birkaç sn ve promo özelliği var şov sistemi olacak twitchten yayınlanan promo kesme dahil o yüzden.
Sizleri de iyi yerlerde görmeyi isteriz, piyasada o kadarda iyi sunucular yok maalesef ki..
Sunucu daha önce açılmıştı fakat inanılmaz amatördü şu an profesyönelleştirmeye çalışıyorum. Teşekkür ederim övgü için.

Duyuru ! Yeni hareket clothesline kodlandı,yarın videosu gelecektir.

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
wwe çöp linç

isimsizusta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya elimden geldiğince desteklerimi verebilirim canımıniçi. Senin değerin büyük bende. Umarım istediğin ve umduğun başarıyı bu yaz elde edeceksin. Umarım forumun gözde sunucuları arasında yer alırsın. Bol künefeli pluginler dilerim.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilginc bisey olmus 9_9 umarim istediginiz basariyi yakalarsiniz :lol:

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tinyhopes istiyoruz
belki bundan dlc satışları vs. para kazanırsam açarım kim bilir hub yapıp(hubdan kastım bana özel türler)
Sunucuya elimden geldiğince desteklerimi verebilirim canımıniçi. Senin değerin büyük bende. Umarım istediğin ve umduğun başarıyı bu yaz elde edeceksin. Umarım forumun gözde sunucuları arasında yer alırsın. Bol künefeli pluginler dilerim.
sen varya adamsın <3 inşallah yer alabilirim ve umduğum başarıyıda tabi :D teşekkürler
ilginc bisey olmus 9_9 umarim istediginiz basariyi yakalarsiniz :lol:
saolun ! gözüm yükseklerde ama :D