Yardım X-ray Koruma Plugini

Bozkurt9340

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gençler minecraft sunucumda x-ray açılmasını önlemek için bildiğiniz bir oyuncu kaynak paketi değiştiğinde beni chat den bilgilendiren bir plugin varmı?

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Öncelikle merhaba @Bozkurt9340,
Bunun için plugin kullanmanıza gerek yok diye biliyorum. Tahminimce spigot kullanıyorsunuz veya paperspigot vs. spigot.yml diye bir dosya oluşur veya paperspigot.yml diye onu açın içinde "anti-xray:" olucak altında "enabled" yazan yeri true yapar iseniz çalışır hale gelecektir. gizlemek istediğniz blockları "hide-blocks:" adı altında sıralayarak yazabilirsiniz ve bu blockları ne şekilde göstermek isterseniz eğer "replace-blocks:" adı altında sıralayabilirsiniz. Örnek olarak;
Screenshot_11.png

Edoux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
2
Orebfuscator öneririm en iyi x-ray plugini olduğunu düşünüyorum (Anti-xray sunucumda çalışmıyordu belki sizinde çalışmıyordur diye dedim).

enessssssz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba @Bozkurt9340,
Bunun için plugin kullanmanıza gerek yok diye biliyorum. Tahminimce spigot kullanıyorsunuz veya paperspigot vs. spigot.yml diye bir dosya oluşur veya paperspigot.yml diye onu açın içinde "anti-xray:" olucak altında "enabled" yazan yeri true yapar iseniz çalışır hale gelecektir. gizlemek istediğniz blockları "hide-blocks:" adı altında sıralayarak yazabilirsiniz ve bu blockları ne şekilde göstermek isterseniz eğer "replace-blocks:" adı altında sıralayabilirsiniz. Örnek olarak;
spigot kullanıyorum fakat spigot.yml de anti-xray komudu yok