xColdPvP.nitrado.net | 1.7.X -1.8.X PvP Serveri | Yenilendi

Jaewooo58

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
xColdPvP.nitrado.net
Konu Tasarımını Sizleri Eğlendirmek Amacıyla Tasarladım :)
Sunucu Özellikleri

28 Kişi (Diğer Eklenicek Sunucular Ile 100 Olacaktır)
Ram : 3GB (Gelişirse Arttırılcak)
Host : Nitrado
Kurucular : Sedat - Barış
Sunucu Tanıtım Videosu

Serveri İnceleyelim

Lobi'den Görüntüler

Sunucu Spawnımız

1VS1 Menüsü /1vs1 (Ayrıca Tabela İle Bulunmakta)

Sunucu Mapından Kareler

YENI EKLENECEKLER ;

FACTİON
SKYBLOCK

SERVER IP : xColdPvP.nitrado.net

Son düzenleme:

FinickiPhantom

Play.FinickyMC.Net
En iyi cevaplar
0
Yeni konunuz hayırlı olsun. Umarım bir daha başka sunucularda reklam yapmazsınız. Bu yolda bol şans @Jaewooo58
Tamam hack plugini henüz yok anlarız da hileyi 2 günlüğüne de olsa serbest bırakmak büyük 1 hata bence bir an önce bu hatadan dönün tekrardan iyi akşamlar.

Son düzenleme:

Minezero

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Pluginler alıntı. Hileler dolu. Bir sürü açık port var. 0/10

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hile koruması yok.Oyuncular rahatlıkla hile açıp oyuncuları kesiyor.Mimari gene idare eder.2/10

AlperenKavak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server de hackler çok oynanmaz bir sinir hastası olarak sadece on dakika oynarak sinir krizi geçirilecek bir server. Hack koruması kesinlikle getirilmeli 1/10.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Server de hackler çok oynanmaz bir sinir hastası olarak sadece on dakika oynarak sinir krizi geçirilecek bir server. Hack koruması kesinlikle getirilmeli 1/10.
Sunucu zaten emek verilmemiş bir sunucu.Klasik bir türk sunucusu.Eğer premium hesabın varsa premium oyna derim.Yahut yabancı crack sunucularda oyna.

AlperenKavak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu zaten emek verilmemiş bir sunucu.Klasik bir türk sunucusu.Eğer premium hesabın varsa premium oyna derim.Yahut yabancı crack sunucularda oyna.
Aynen öyle hesabım premium zaten badliondan f3a çektiğim için 1 ay ban yedim takılacak server aradığım için bakıyordum.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aynen öyle hesabım premium zaten badliondan f3a çektiğim için 1 ay ban yedim takılacak server aradığım için bakıyordum.
Güzelim hivemc ve hypixel varken badlion oynamak saçma gibi geliyor.Ve badliondaki kişilerin iyi pvpsi olduğunu düşünmemekteyim.

AlperenKavak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzelim hivemc ve hypixel varken badlion oynamak saçma gibi geliyor.Ve badliondaki kişilerin iyi pvpsi olduğunu düşünmemekteyim.
Badlion survival games de5 oyundan ancak 1 tanesini kazanabiliyorum. Crack serverlerde hepsini rahatça kazanabiliyorum. Gerçekten çok iyi oynayanlar var gerek builduhc de olsun gerek survival games de.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Badlion survival games de5 oyundan ancak 1 tanesini kazanabiliyorum. Crack serverlerde hepsini rahatça kazanabiliyorum. Gerçekten çok iyi oynayanlar var gerek builduhc de olsun gerek survival games de.
Ben ordakilerin oynayış tarzlarını sevmiyorum.Blockhit yapıyorlar.Ve kendilerini pvpde iyi sanıyorlar.