xForcePvP V4! > Yenilikçi PvP Sunucusu! | AntiHack / 1.8.x 1.9.x 1.10.x / Market \ -Yeni Rekor 19!-

xDurabilty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Slot Bugu Haric Sunucu Hoş Başarılarınız Devamını Dilerim...
Teşekkürler. Şu an para biriktiriyorum zaten çok yakında 32 slot açıcam önceden 32 slottu para yetmedi :(

[xForce]
Featherboard
Kit ustundeki isimler bile
agac altindaki ender chestler
sol tarafdaki kucuk maden gibi sey
Duyuru Mesaji tagi ve yazisi
kit yenileme yerindeki dizilme 4lu onuda gec

FallPvp zaten sozsuz iyi bir sunucu ornek ala bilirsiniz hadi bi kac seye ozenmede ola bilri ama sahsi fikirim baya fallpvp ye benzetmeye calismisiniz
benden tavsiye ornegin badlion mcsg gibi sunuculara benzemeye calisan ama basarisiz olan sunucular var.
Kendi sisteminizi yapmanizi oneririm cunki bu gibi durumlarla karislasmamaniz
Sunucunuzda oynayan oyuncu bile fallpvp ye benzetmeye calismis demesin
Hakinizda Hayirlisi
Teşekkürler

JastRekt__

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba,
Örnek almak ile kopyalamak arasında çizgi vardır,
Örnek almak demek onun yaptıklıranı yapmak değildir, peki sunucunuz'da hiç xFall'dan alıntıdır vb. yazıyor mu?
Tamam örnek alabilirsin, ama siz yapabildiğinizi xfall'dan almışsınız, ama online sayınız yerlerde sürünüyor ve böylede devam edecektir,
hiçbir sunucu farkındalık yaratmadan ve farklı olmadan gelişemez, xFall bütün PvP sunucularından farklı olduğu için tanınmıştır.
Ve siz Türk oyuncularının aklında xFall çakması olarak kalacaksınız, şahsen böyle bir şey yerine kendi emeğinizle
ortaya bir şeyler koyup, fark yaratabilir, şu an daha farklı yerlerde olabilirdiniz.. Herkes özenir alıntı yapar ama bunun bir sınırı olur hatta izin bile alır yani
siz biliyor musunuz belki kurucularımız bundan rahatsız? bilmiyorsunuz işte her şeyin bir adabı vardır, bir kaç şeyi direk alıntı yapmak yerine alıntı yapıp üstüne bir şeyler ekleyip oyunculara sunmanız daha makbule geçerdi, karar sizin ama böyle devam ederseniz bu sizin aleyhinize olacaktır. xFall'da oynamak varken neden oyuncular xFall benzerinde oynasın ki, bunu hiç düşündünüz mü?
İyi Günler..
Slot bugu Nitrado tarafından yasaklanmış, tespit edilen sunucular ve hesaplar anında bloke ediliyor, bunuda ekleyeyim..

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk olarak xFall'dan alıntı yapmıyoruz. Biz xFall'ı özeniyoruz.
Rengin aynı olması her şey xFall demek olmuyor.
Hak falanda yemiyoruz ilk bir düzgün konuş.
xFall yetkilileride bilir zaten bizim örnek aldığımız sunucudur.
Lobi xFall'ın lobisine benzemiyor. Çimen diye xFall olmuyor.
Emek hırsızı falanda değiliz. Kötülemeye çalıştığın açıkca belli.
Sanırım sizin gözünüzde [xForce] olan prefixler alıntı, bir sunucuya özenip benzetmek sahtekar,bencil sunuclar oluyor.
İyi günler.
Taklitler Aslını Yüceltir İyi Forumlar .

xDurabilty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba,
Örnek almak ile kopyalamak arasında çizgi vardır,
Örnek almak demek onun yaptıklıranı yapmak değildir, peki sunucunuz'da hiç xFall'dan alıntıdır vb. yazıyor mu?
Tamam örnek alabilirsin, ama siz yapabildiğinizi xfall'dan almışsınız, ama online sayınız yerlerde sürünüyor ve böylede devam edecektir,
hiçbir sunucu farkındalık yaratmadan ve farklı olmadan gelişemez, xFall bütün PvP sunucularından farklı olduğu için tanınmıştır.
Ve siz Türk oyuncularının aklında xFall çakması olarak kalacaksınız, şahsen böyle bir şey yerine kendi emeğinizle
ortaya bir şeyler koyup, fark yaratabilir, şu an daha farklı yerlerde olabilirdiniz.. Herkes özenir alıntı yapar ama bunun bir sınırı olur hatta izin bile alır yani
siz biliyor musunuz belki kurucularımız bundan rahatsız? bilmiyorsunuz işte her şeyin bir adabı vardır, bir kaç şeyi direk alıntı yapmak yerine alıntı yapıp üstüne bir şeyler ekleyip oyunculara sunmanız daha makbule geçerdi, karar sizin ama böyle devam ederseniz bu sizin aleyhinize olacaktır. xFall'da oynamak varken neden oyuncular xFall benzerinde oynasın ki, bunu hiç düşündünüz mü?
İyi Günler..
Slot bugu Nitrado tarafından yasaklanmış, tespit edilen sunucular ve hesaplar anında bloke ediliyor, bunuda ekleyeyim..

Slot bugu kaldırıldı. Yakında Rabisu'ya geçilecek.
Alıntı olan her şey kaldırılacak.
Prefixler vb. her şey değişecek.
Lobi tasarımı değişecektir.

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map alıntı Plugin paketi xnzaa plugin paketi slot bugu kullanılıyor edit bilgisi 0 her şey hazır emek 0 Yetkililer çok ilgisiz bilgisiz

Taklitler Aslını Yüceltir İyi Forumlar .
Aynen öyle :)
[xForce]
Featherboard
Kit ustundeki isimler bile
agac altindaki ender chestler
sol tarafdaki kucuk maden gibi sey
Duyuru Mesaji tagi ve yazisi
kit yenileme yerindeki dizilme 4lu onuda gec

FallPvp zaten sozsuz iyi bir sunucu ornek ala bilirsiniz hadi bi kac seye ozenmede ola bilri ama sahsi fikirim baya fallpvp ye benzetmeye calismisiniz
benden tavsiye ornegin badlion mcsg gibi sunuculara benzemeye calisan ama basarisiz olan sunucular var.
Kendi sisteminizi yapmanizi oneririm cunki bu gibi durumlarla karislasmamaniz
Sunucunuzda oynayan oyuncu bile fallpvp ye benzetmeye calismis demesin
Hakinizda Hayirlisi
Haklısında Sunucudaki her şey Hazır :) edit bile yapmamış yani

xDurabilty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Map alıntı Plugin paketi xnzaa plugin paketi slot bugu kullanılıyor edit bilgisi 0 her şey hazır emek 0 Yetkililer çok ilgisiz bilgisiz

Aynen öyle :)

Haklısında Sunucudaki her şey Hazır :) edit bile yapmamış yani
MAP ALINTI DEĞİLDİR.
PLUGİN PAKETİ XNZAA OLABİLİR EDİTİ BANA AİTTİR.
YAKINDA RABISU GECICEZ SLOT BUGU KALDIRILICAK
HAZIR KULLANDIĞIMIZ BİR ŞEY YOK.
YETKİLİLERİMİZ SİZİN GİBİ SUNUCULARDA REKLAM YAPMIYOR.
KENDİ SUNUCUNUZA REKLAM YAPTIĞINIZI İSPATLAYINCA BİZİ ANCA DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIRSIN.

BU FOTOĞRAF HERŞEYİ KANITLIYOR. HADI YUVANA :)

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
MAP ALINTI DEĞİLDİR.
PLUGİN PAKETİ XNZAA OLABİLİR EDİTİ BANA AİTTİR.
YAKINDA RABISU GECICEZ SLOT BUGU KALDIRILICAK
HAZIR KULLANDIĞIMIZ BİR ŞEY YOK.
YETKİLİLERİMİZ SİZİN GİBİ SUNUCULARDA REKLAM YAPMIYOR.
KENDİ SUNUCUNUZA REKLAM YAPTIĞINIZI İSPATLAYINCA BİZİ ANCA DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIRSIN.

BU FOTOĞRAF HERŞEYİ KANITLIYOR. HADI YUVANA :)

crack bir sunucu ve BatowskiYT isimli hesap bana aittir ben giripte reklam yapmadım sunucunuzda veya başka sunucularda ben youtuber olduğum için adıma hesap açılabiliyor bu sebepten dolayı beni suçlayamazsınız teşekkürler

xDurabilty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
crack bir sunucu ve BatowskiYT isimli hesap bana aittir ben giripte reklam yapmadım sunucunuzda veya başka sunucularda ben youtuber olduğum için adıma hesap açılabiliyor bu sebepten dolayı beni suçlayamazsınız teşekkürler
ALLAHIM CIVDIVIYOYUM .WQEqWE:QWe.w
Nedense sunucunun yetkilisisin ve reklam yapıyorsun.
Ek olarak sunucuna gelip bunu sorduğumda HAKKIMI ALDIM ** diye kicklendim ve sonra SKYPEM BU EKLE LAN ****** ***** SERVERIMDEN ***** GIT banıyla karşılaştım.

ARTIK KONUMU BALTALAMASAN?

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İlk olarak xFall'dan alıntı yapmıyoruz. Biz xFall'ı özeniyoruz.
Rengin aynı olması her şey xFall demek olmuyor.
Hak falanda yemiyoruz ilk bir düzgün konuş.
xFall yetkilileride bilir zaten bizim örnek aldığımız sunucudur.
Lobi xFall'ın lobisine benzemiyor. Çimen diye xFall olmuyor.
Emek hırsızı falanda değiliz. Kötülemeye çalıştığın açıkca belli.
Sanırım sizin gözünüzde [xForce] olan prefixler alıntı, bir sunucuya özenip benzetmek sahtekar,bencil sunuclar oluyor.
İyi günler.
Şimdi Erdem seni ne kötülerim ne göklere çıkartırım ama orada bir duracaksın. Konuştuğun kişi benim yetkilim ve kardeşim gibidir bu aklında bulunsun. Skype'da @GameKingTr59 adlı arkadaşımın durumunu kopyalamış olduğunu görmüştüm yani. Emek hırsızı konusundaki ön yargıları tamamen aştınız sadece Featherboard birebir aynımız olmuş burada kimse itiraz etmesin lütfen. Featherboard'ı Orijinal olarak edindiğiniz için sizi tebrik ediyorum ancak ikinci aşamada olan kendi tarzınızı yaratma fikrini şimdi ortaya atarsanız bu haklı suçlamalardan alnınızın akıyla çıkacağınıza inanıyorum slot bugu yapmanız kendi tercihiniz şikayet edilirse sunucunuz kapatılabilir. Bizi örnek almanız gururlandırır ancak fazlası zarardır hazır olarak kullanmanız sizin tercihiniz o eleştirileri göz önünde bulundurursanız hayırlı olur sizin için. FB'yi düzenler slot bugunu çözüp kendi tarzınız ve kendi konseptinizi oluşturursanız sizden nicesi yok. Başarılar dilerim

xDurabilty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şimdi Erdem seni ne kötülerim ne göklere çıkartırım ama orada bir duracaksın. Konuştuğun kişi benim yetkilim ve kardeşim gibidir bu aklında bulunsun. Skype'da @GameKingTr59 adlı arkadaşımın durumunu kopyalamış olduğunu görmüştüm yani. Emek hırsızı konusundaki ön yargıları tamamen aştınız sadece Featherboard birebir aynımız olmuş burada kimse itiraz etmesin lütfen. Featherboard'ı Orijinal olarak edindiğiniz için sizi tebrik ediyorum ancak ikinci aşamada olan kendi tarzınızı yaratma fikrini şimdi ortaya atarsanız bu haklı suçlamalardan alnınızın akıyla çıkacağınıza inanıyorum slot bugu yapmanız kendi tercihiniz şikayet edilirse sunucunuz kapatılabilir. Bizi örnek almanız gururlandırır ancak fazlası zarardır hazır olarak kullanmanız sizin tercihiniz o eleştirileri göz önünde bulundurursanız hayırlı olur sizin için. FB'yi düzenler slot bugunu çözüp kendi tarzınız ve kendi konseptinizi oluşturursanız sizden nicesi yok. Başarılar dilerim
Yorumun için teşekkür ederim. FB zaten değişti ve tekrar değişecek. Plugin vb. konuda da kendi sistemimiz olan XFS sistemini geliştiriyoruz.
5 Gün içerisinde Rabisu'ya geçilecek. Slot bugu tamamen kalkacak.

xDurabilty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server kapandı hala neyi konuşuyorsunuz?
Sunucunun kapandığı yok.
BungeeCord sistemine geçtik akşamda sunucu açılacak.
Ram, Map ve PL paketi değişikliği yapıldı.
Yalan yanlış konuşma lütfen.

Tamamen bizim eserimiz olan ''V4 Winter Edition'' çalışmamızı bitirdik.
Tamamen kendimizin geliştirdiği XFS sistemini yarattık.
Ram arttırıldı. Lag sorunu çözüldü!
V4 Winter Edition çalışmamızı bitirerek Haritalarımızı güncelledik.
Tüm ilgisiz yetkililerimiz arttırıldı. Alımlarımız başladı.
FeatherBoard (ScoreBoard) yenilendi.
BungeeCord sistemine geçildi. Bot vb. saldırılar engellendi.
Sunucuyu baştan yarattık. Değerlendiren kişilerin tekrar değerlendirmesini rica ederim.

@CowboyBebopTR
@MrAga98