XYZ NETWORK | Sunucum için ne gibi farklılıklar getirebilirim? | Çevrimiçi Oyuncu 10'u geçmiyor :(

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rütbe var, Killaura koruması var, Pazaryeri kiralama var.
Daha ne getireyim ki! Yardımcı olun lütfen.

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
Minigames getir. İnsanlar en çok minigames oynuyor.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minigames getir. İnsanlar en çok minigames oynuyor.
Çok iyi bir noktaya değindin.
Alakası yok bence, her şey klasik olmalı ama çok iyi olmalı
@UmmetEmin in dediği doğru sunucumda ki anlık online sayısı 50 lerde iken 65 70 i buldu tntrun vb oyunlar eklediğimde yaklaşık 30 kişi minigames de takıldı ayrıca minigames leri ödüllü yaparsan buda iyi olur ki oyuncular için hem para veya item kazancaklar ve eğlencekler
şu linkteki = "
" videoyu izleyerek tntrun kurabilirsin güzel bi oyundur.

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Asa Felan Moblardan İtem Düşüp O İtem Ile Asa , Sopa gibi itemler olabilir

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spell ve trap card'ları

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim anlamadığım olay, benim sunucumdan kaliteli olmayan sunucular (v3l3d sunucuları) bile benden daha fazla online çekiyor :(

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
Factionslarda edit kazma felan oluyor genelde. Skyblock da da spawner oluyor. Viplerde felan bunlar fazla fazla olunca haliyle oyuncu ve vip sayın artıyor.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Niye benim açtığım sunucular +60 aktif sayısını buluyor?
Biraz sabretmek lazım, çevrenin geniş olması lazım. Skype'te mesela bi' grup kur, oyuncularını orada topla. Sunucuna ne olsada bırakmıyacak oyuncular bul, benim var mesela öyle 30 kişi. Ne olsada bırakmıyorlar, çünkü gerçek oyuncu.

MiniGames ekleme, LAG yaratabilir. Koca sunucular bile MiniGames serverini en az 32 GB makinede kuruyorlar. Niye dersen, çok fazla server ve RAM gerektiren bi' oyundur. Sabret, çevreni genişlet.

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden genişti bir mallık yapmaya karar verdim, tüm skypedeki herkesi sildim.
Otomesaj atıcak kimse kalmadı :D

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Niye benim açtığım sunucular +60 aktif sayısını buluyor?
Biraz sabretmek lazım, çevrenin geniş olması lazım. Skype'te mesela bi' grup kur, oyuncularını orada topla. Sunucuna ne olsada bırakmıyacak oyuncular bul, benim var mesela öyle 30 kişi. Ne olsada bırakmıyorlar, çünkü gerçek oyuncu.

MiniGames ekleme, LAG yaratabilir. Koca sunucular bile MiniGames serverini en az 32 GB makinede kuruyorlar. Niye dersen, çok fazla server ve RAM gerektiren bi' oyundur. Sabret, çevreni genişlet.
Minigames öyle şaşalı bir lag yapmaz sunucuda minigames i kaldırdığın halde laglar devam ediyordu çünkü başka birşeyden kaynaklanıyordu. Ayrıca koca sunucular diyorsun adı üstünde :) en az anlık 300 400 online arası gidip geliyor ayrıca tek bir oyun kullanmıyorlar 32gb da o 32gb ın yarısı rush vb oyunlara gidiyor.