Ya online serverde skin değiştirme [Premiumsuz]

DiamondSugar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya premium minecraftim yok online serverde nasil skin değiştircem

DiamondSugar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya reyiz kendim skin yapicam
nasil ayrintili anlat

DiamondSugar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
saol herkes ben gibi xd yaptigim skin gibi herkes

Xicho

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşın verdiği siteden EvilSeph'i kullan dostum hem güzel hemde ismi güzel :)

ImLegendFire

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler Benim Sorunum Şu Skins Search'tan Skin İsmini Name_change_launcher e Username Yerine Yazıyorum Ama Kimsenin Skini Görünmüyor.Kendimin Dahil.Yardımcı Olursanız Sevinirim

DogancanAtik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerekli Olan Programlar:
1-)Mineshafter
2-)www.mineshafter.com(Bu Bir Program Degildir. :D)
evet arkadaslar mineshafteri indirinz.sonra www.mineshafter.com'a giriniz orda hesap acin ayarlardan change skine tıklayın bi skin resmi varsa onu atın oraya sonra hesap adınız ile oyuna girin.İYİ EYLENCELER!

pacman074

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
lelona123 doğru ama skinini sadece kendin ve mineshafter kullananlar görebiliyor.Çoğu kişide mineshafter kullanmıyor.Skinini sadece senin görmen sıkıcı olmazmı.Ayrıca Mineshafterla uğrasacagına minecraft bin dosyasına skini atar.Yine fark etmez sadece kendisi görür.

ImLegendFire

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
lelona123 doğru ama skinini sadece kendin ve mineshafter kullananlar görebiliyor.Çoğu kişide mineshafter kullanmıyor.Skinini sadece senin görmen sıkıcı olmazmı.Ayrıca Mineshafterla uğrasacagına minecraft bin dosyasına skini atar.Yine fark etmez sadece kendisi görür.
Arkadaşa Katılıyorum Çok sıkıcı Olur Sadece Senin Görmen,Hem Senin Hemde Başkalarının görmesi Daha Güzel Olur Hava Atarsın :)

UjanseiRUSS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali