YAKAMOZNETWORK Rezilliği !

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar
Bugün sizlere YAKAMOZNETWORK Adlı serverin rezilliğini anlatcam
İlk başta Serverde Baya bi vakit geçirdim ve Market kurup
VİPE 5 stack elmas sattım ve bana dedi elmas hilesisin ve anında kurucuyu
Çağırıp adamdaki marketi kurup ve .//set 0 komutunu kullandı
Ve bende buraya yazdım bunları
Arkadaşlar Sizde inşallah böyle şeylere uğramazsınız
Kanıt yok sett 0 çekiyo adama
Ve vipe inanıyor Elmas bugu denen bişeymi varmış

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu konu yaşanalı 2 ayı geçti ben genede cevap vermek isterim böyle bir konunun okuyanlar tarafından yanlış anlaşılmaması için.
yapılan hata :
skyblock serverimizde minishop açık kalıyor kapattıgımız halde otomatik güncelleme yaptıgı için tekrardan açılıyor bizde bunu fark etmiyoruz.
oyuncunun yaptıgı suç :
bu arkadaşta bunu fark ediyor markette satılmayan diamondu tutup ucuzdan ucuzdan 100tl gibi bir rakamdan kafasına göre istedigi kadar çekip adasını elmas kaplıyor. 3 arkadaşına daha haber veriyor bunu onlarda kullanıyor.
kontrol için bilrim:
daha sonra vip bize gelip diyorki bak bunda bir problem var dia bugu falan var sanırım kontrol edermisiniz diyor.
sonuç :
bizde bu bildirinin üzerine kontrol ediyoruzki bu arkadaş bize bildirmek yerine oradan alıp her yeri diamondla düzüyor birkaç arkadaşına da haber veriyor toplam 4 kişi olması gerekli sanırım tam hatırlamıyorum onlarıda buluyoruz onlarada aynı işlemi uyguluyoruz adalarını ve var olan tüm itemlerini ve paralarını silmek zorunda kalıyoruz.

Lakin tüm bu olayların üzerinden geçen 2 ay içerisinde tüm serverin tüm kayıtların mecburen teknik bir hatadan dolayı silinmiş olması ve bizim kökten sıfırdan kayıt almaya ve insanların 0 dan oyuna başlamış olması ve hiçbirinde bu tür en ufak bir problem yaşamadan oynamaya devam ediyor olması da ortadadır.

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
MARKETTE ELMAS SATILMIYOR ?
elması nerden bulcaz ?
minishop tan elmas satılıyo ordan alıp satıyoz
bunda ne var emek hırsızı
Fenerlibaris19 gel konuşalım sypeden ! ve bana 1 kişi söyledi bende kimseye söylemedim 4 kişiye söylemedim kafandan uydurma !

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
elması nerden bulcaz ? -> Npc takas sistemi oldugundan bi habersin.
minishop tan elmas satılıyo ordan alıp satıyoz -> minishoptan alıp kullanır ve satarsan oyunun tüm düzenini bozmuş olursun ve bizde seni engelleriz.
bunda ne var emek hırsızı -> biz tüm emeklere saygılıyız taaki servere müdehale edecek şekilde işler yapılasıya kadar.
Fenerlibaris19 gel konuşalım sypeden ! ve bana 1 kişi söyledi bende kimseye söylemedim 4 kişiye söylemedim kafandan uydurma -> seninle beraber ozaman 4 kişinin adası sıfırlanmıştı 80 90 onlineli bir bölümde sadece senin ve o 4 kişnin haberi oldugu birbirinizi tanıdıgınız ve birbirinize söylediginiz gerçegini ortaya koyar.
kusura bakma biz bu tür yaklaşımlarla birebir olarak irtibata hiçbir şekilde girmiyoruz.
150bin kayıtlı üyesi olan bir serverin skyblock ta 1 kişinin ortalıgı karıştırdıgı gerçegide ortadadır.

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
MİNİSHOP BUG DEĞİL SİZ AÇTINIZ NAPAYIM VE OYUNDA BUG YAPMAK YASAKTIR DEMİYOR KURALLARDADA VEDE O Bİ BUG DEĞİL ANCA KAFANDAN UYDURURSUN

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MİNİSHOP BUG DEĞİL SİZ AÇTINIZ NAPAYIM VE OYUNDA BUG YAPMAK YASAKTIR DEMİYOR KURALLARDADA VEDE O Bİ BUG DEĞİL ANCA KAFANDAN UYDURURSUN
güzelim sen yazdıgımız cümleleri okuduguna ve anladıgına emin misin ?

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
güzelim sen yazdıgımız cümleleri okuduguna ve anladıgına emin misin ?
oYUNU BOZUYOSUN DİYOSUN O SİZİN HATANIZ BENİM HATAM DEĞİL MİNİSAHOPU SİZ AÇTINIZ BANANE BENDE ORDAN BİŞEYLER ALDIM GİNEDE ONADA PARA VERDİM DAHADA BİŞEY SÖYLEMİYORUM UZATMA KONUYU SİZDEN DAHA İYİ SKYBLOCK SUNUCULARI VAR reziller

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oYUNU BOZUYOSUN DİYOSUN O SİZİN HATANIZ BENİM HATAM DEĞİL MİNİSAHOPU SİZ AÇTINIZ BANANE BENDE ORDAN BİŞEYLER ALDIM GİNEDE ONADA PARA VERDİM DAHADA BİŞEY SÖYLEMİYORUM UZATMA KONUYU SİZDEN DAHA İYİ SKYBLOCK SUNUCULARI VAR reziller
bizim senin gibi seviyesiz ve terbiyesiz oyunculara ihtiyacimiz zaten yok ama biz forumu okuyan kullanıcılara saygımızdan dolayı açmış oldugun konu için yanıt veriyoruz.
sizin yaptıgınız aynen buna benziyor : çöp kutusunda çöp vardı aldım yerlere attım banane sizde çöp kutusuna koymasaydınız.
yaptıgınız ve savundugunuz aynen bundan ibarettir.
kusura bakmayın dünyada ve türkiyede yüzlerce minecraft serveri var bizim serverimiz hariç tüm serverlere girmekte özgürsünüz.
cevap yazarken umarım seviyeli bir cevap yazarsınız.

BerkayFX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bizim senin gibi seviyesiz ve terbiyesiz oyunculara ihtiyacimiz zaten yok ama biz forumu okuyan kullanıcılara saygımızdan dolayı açmış oldugun konu için yanıt veriyoruz.
sizin yaptıgınız aynen buna benziyor : çöp kutusunda çöp vardı aldım yerlere attım banane sizde çöp kutusuna koymasaydınız.
yaptıgınız ve savundugunuz aynen bundan ibarettir.
kusura bakmayın dünyada ve türkiyede yüzlerce minecraft serveri var bizim serverimiz hariç tüm serverlere girmekte özgürsünüz.
cevap yazarken umarım seviyeli bir cevap yazarsınız.

Serveriniz 5-7 kere hackden banladı ve hiç hack açmadan girdim servere ( 1 kere bile hackle girmedim ) :creeper::öl:

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveriniz 5-7 kere hackden banladı ve hiç hack açmadan girdim servere ( 1 kere bile hackle girmedim ) :creeper::öl:
Geçmiş olsun ne diyeyim. Bize gelip kanıt sunmak yerine buraya yazmaya devam edin belki çözüm yolu bulursunuz.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kanıt Ss'i vardı Serveninize adam gibi hack plugini satın olsanız hiç bişi olmaz !
Kullanılan plugin şuanda dünyada en fazla satış yapan ve kullanılan bir plugin güzelim. Bilmedigin bir şey hakkında yorum yapmanda gerçekten çok komik açıkçası.

BerkayFX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kullanılan plugin şuanda dünyada en fazla satış yapan ve kullanılan bir plugin güzelim. Bilmedigin bir şey hakkında yorum yapmanda gerçekten çok komik açıkçası.

:) Dünyanın en iyi haksız banlayan plugini gerçek ten iyiymiş ! :huh: