Yardım Yakın zamanda sunucu açmayı planlıyorum.

Hangi sürümle açmam gerekiyor?

• 1.16.5

Kullanılan: 0 0.0%
  • 1.19

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

SenaDöner

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba forum halkı yakın zamanda bir Skyblock sunucusu açmayı düşünüyorum ama bazı konularda ciddi yardımlar almam gerekiyor. Sıralamam gerekirse;

1. Sunucu sürümünde bir karara varamadım 1.16.5 ve 1.18.2, 1.19 arasında gidip geliyorum. Gidip gelmemde ki en büyük neden ise hangi sürümde açarsam daha sorunsuz (İstediğim plugini bulabilmek, sorunsuz Sk yazdırabilmek, Sınırsız destek alabilmek, Oyuncu çokluğu vb.) devam edebiliceğimi bilmiyorum. Bu yüzden yukarıya bir anket bırakıyorum ekstra belirtmek istediğiniz bir şey olursa fikirlerinizi merak ediyorum.
2. Sunucuda 0 ekonomi politikası uygulamayı düşünüyorum yani hiçbir oyuncunun para yatırarak öne geçmesini istemiyorum bu yüzden nasıl bir yol izlemem gerekiyor (Sunucu açıldığından itibaren ilk 3 aylık parasını kenarda tutmayı düşünüyorum sunucunun tutması durumunda nasıl sorunsuz devam ettirebilirim? ).

3. Server 'ın Discord sunusunda istek öneri kanalı yapmak istiyorum ama bir türlü yapamıyorum. Olmasını gereken "!istek blablabla" şeklinde insanların isteklerini yazması mesajı gönderdiğinde ise bir Embed mesaj çıkması, ardından diğer insanların bunu tik veya çarpı şeklinde oylayabilmesi. Hangi bot aracılığı ile yapabilirim?​