Yakında Çok İyi Bir Faction Sunucusu Açacağız !

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese merhabalar yakında bir faction sunucusu açacağız Fakat sıradan bir sunucu olmayacak @BraveHero'nun yardımları sayesinde yeni özellikler ekledik.
@BraveHero'ya yardımcı olduğu için teşekkür ederim öncelikle :)

Bir sıkıntı olmazsa yakında yeni minecraft sunucumuz açılacaktır. 16.07.2016 tarihinde saat 20:00'da açılmasını planlıyoruz. Sıradan bir faction sunucusu olmayacak. Değişik özellikler getirdik.
- Evcil Hayvan Sistemi getirildi. Evcil hayvan kredi ile alınabilecek ve istediğiniz zaman yanınıza çağırı gönderebileceksiniz. Yanınızda durdukca size özellik verecek
-Düzenli etkinlik yapılacak çeşit çeşit yeni etkinlikler var
-Belirlenen günlerde P5 Boss Savaşı yapılacak
-Yeni Level Sistemi
Güzel ve değişik bir sunucu olmasını umut ediyoruz.
ve daha fazlası...

Fakir olduğum için internet sitesi açamadım hanturkmc.tr.gg adresinden gelişmelere bakabilirsiniz. :D

(Yakında resimleri koyacağım.)

Sunucunun açılması ertelenebilir çünkü @BraveHero beni çok yanlış anlamış. :D

Son düzenleme:

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Evcil hayvan sistemi pek yeni bir şey değil ama, bir Türk serverında çok görülen bir şeyde değil.

PwParadox

En iyi cevaplar
0
Ben ilk bizde olucak diye seviniyodum :/ Varmıki başka serverlerde daha önce görmedim benimde aklıma metin2'den gelmişti :/
Genelde yabancı serverlarda oynarım (eğer oynarsam) ve bir kaç server görmüştüm (Tamamen hafızama güvenerek söylüyorum) ama sen hevesini yitirme. Yinede bunu ilk yapan biziz demek için araştırma yapmanı öneririm.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ama pet sistemini ben kodladım. Başka bir yerde bunun aynısından yok :C Yine de ilk oluyor xd :kaş:

Anlatayım:
Menü ile pet alıyorsun. Menüden petini çağırıp yanından kovabiliyorsun. Ayrıca pet envanterinden hangi peti kullanacağını seçiyorsun. Petler 15 günlük.

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama pet sistemini ben kodladım. Başka bir yerde bunun aynısından yok :C Yine de ilk oluyor xd :kaş:

Anlatayım:
Menü ile pet alıyorsun. Menüden petini çağırıp yanından kovabiliyorsun. Ayrıca pet envanterinden hangi peti kullanacağını seçiyorsun. Petler 15 günlük.
Ama bütün sırrı bozdun ya petlerin 15 günlük olduğunu sonra söyleyecektik :lol:

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunların çıkışını gizlice sızdıran developerlere benzedim :sinsi1:
Evet :huh:
Linklerden birine girdim baktım en baştakimi 2. mi emin değilim birisinde pet sistemi çalışmyor galiba adam yazmış ayrıca @BraveHero amca kendi elleriyle kodladı <3

PwParadox

En iyi cevaplar
0

Anlatayım:
Parti bozan olmak istemem ama 15 günlük olmaları dışında başka pet sistemlerine çok benziyor. GUI'ı görmedim ama.

Minesonic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önceden modaydı da pet sistemi. Faction sunucuya girdiğinde slime pet filan verirlerdi. Çok gördüm böyle. Ayrıca GUI sistemi zaten internetteki bedava pluginlerde de var :(

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Önceden modaydı da pet sistemi. Faction sunucuya girdiğinde slime pet filan verirlerdi. Çok gördüm böyle. Ayrıca GUI sistemi zaten internetteki bedava pluginlerde de var :(
Sunucunun tamamını ben yaptım. Skript için vermedi parayı :|

Archtuarek

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İnşallah başarılı bir sunucu açarsın ki öle gözüküyor ☺

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
"En iyi factions sunucu açacağız" , "Çok iyi bir factions sunucusu açacağız". Bu lafları başlangıçta demekle kaybediyorsunuz, bu sunucuyu Türkiye platformuna kullanışlı olması için değil, tutarsa egonuzun tatmin olması için açacağınızı düşünüyorum. Tabii umarım benim bu görüşümü yanıltırsınız.