Yandex'ten Para Kazanmak[Tolaka][Alıntı]

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Yandeksin yapmış olduğu adını tolaka koyduğu sistemde arama sistemlerinde ki gereksiz aramaları uygunsuz çıkan sonuçları eleyerek para kazandırıyor. Sisteme üye olduğunuzda size görevler veriyor bu görevlerin 0,12 0,02 arasında değişen miktarlarda ücretleri oluyor.Sistemde ki görevleri yaparken sallayanları önemsemeden yapanları tespit ettiği zaman görev vermeyebiliyor. ***Yeni üye olanlar için görevler bir zaman sonra bitecek ve bir süre görev çıkmayacaktır muhtemelen bunun sebebi hesabınızın incelemesinden dolayı sonra görevler çıkmaya devam edecektir. Biriken ücretlerinizi 0,02 dolar olduğunda paypal hesabınıza çekebilirsiniz. Paranızı çekmek için üye olduktan sonra hesabım kısmında bulunan W-8BEN formunu doldurmanız gerekiyor bunu unutmayın. Kazandığınız paralar paypal hesabınıza 30 güne max yatmaktadır. Benim param 3 güne falan gelmişti sanırım. paranızın yatması gecikir ve paranız yatmadan hesabınıza geri dönerse W-8BEN formunu hatalı doldurdunuz demektir. Sistemde refli üyelik sistemi bulunmadığından tek link koyuyorum : https://toloka.yandex.com/tr
W-8BEN formunu dolduruluşu bunun haricinde sadece en altta
Print name of signer yazan kısma isim soyisim yazıyoruz.

Son düzenleme:

Orsa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, işime yaradı. Forumda az görev düşüyor vs. okudum ama sizde de öyle mi? Ben ilk görevlerimi bitirdim, incelemeye alındım muhtemelen.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, işime yaradı. Forumda az görev düşüyor vs. okudum ama sizde de öyle mi? Ben ilk görevlerimi bitirdim, incelemeye alındım muhtemelen.

Aynen öyle incelemeye alındım birkaç güne kadar birsürü görev gelecek ama görevleri talimatları okumadan yaparsan ve sıkarsan hesabın banlanır bu arada bende öyle değil günde en az 10-15 görev geliyor ben yapmaya üşeniyorum belli bir yerden sonra öyle oluyor W8-Ben formunu doldurduysanız hayırlı kazançlar

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
telefon numarasını yazarken hata alıyorum mesaj bir türlü gelmedi..

FZYY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok önceden biliniyordu zaten bu :olgun:.
Şimdiye kadar 10$ çektim oradan , hala devam etseydim şuana kadar 200$'ım olmuştu..

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok önceden biliniyordu zaten bu :olgun:.
Şimdiye kadar 10$ çektim oradan , hala devam etseydim şuana kadar 200$'ım olmuştu..
Benim oldu bile baya kazançlı bir şey

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
yandex.pasaport üzerinden giriş gerekiyormuş ve bunun için onay kodu için mesaj atacaklardı hala mesaj gelmedi numara +x xxx xxx xx xx şeklinde olacakmış +90 yapınca kabul etmiyor çözemedim şunu[DOUBLEPOST=1439205516,1438930156][/DOUBLEPOST]Edit: Sayende 11 lira 32 kuruş kazandım teşekkürler :alkış:

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yandex.pasaport üzerinden giriş gerekiyormuş ve bunun için onay kodu için mesaj atacaklardı hala mesaj gelmedi numara +x xxx xxx xx xx şeklinde olacakmış +90 yapınca kabul etmiyor çözemedim şunu[DOUBLEPOST=1439205516,1438930156][/DOUBLEPOST]Edit: Sayende 11 lira 32 kuruş kazandım teşekkürler :alkış:
Bir şey değil ben daha çok kazanıyorum günde en az senin kazandığının 2 katı falan
bu arada güzel yorumun için tşk