Yanlışlıkla Plugin Paketimi Sildim ve Nasıl Geri Getireceğimi Bilmiyorum?

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
''.sk'' DESTEKLEYEN DOSYALARI GERİ GETİRME PROGRAMI ARIYORUM

Öncelikle herkese merhaba forum gamer sakinleri. Ben yanlışlıkla bilgisayarıma format atarken plugin paketimi sildim ve nasıl geri getireceğimi bilmiyorum. Plugin değilde kodladığım skript dosyaları çok önemliydi. birçok geri getirme programı denedim ve bir tanesinde dosyalarımı buldum ama çoğu skript paketim eksikti. Şu an ki kullandığım dosyalarda da ''.sk'' dosyası desteklemiyor. .sk destekleyen geri getirme programı önerir misiniz ya da bu sorunu nasıl çözerim? Şimdiden teşekkürler :)

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Durumuna gerçekten üzüldüm. Ancak sanırsam çözüm yok, yinede sen cevap bekleyebilirsin.

Ama sana önerebileceğim şeyler var. OneDrive, Google Drive ve Yandex Drive bunlardan birini kullanabilirsin. 5-10 GB Bedava alan veriyor hepsi. Bilgisayarındaki dosyaları email hesabınla kaydolup birine atabilirsin. Sonra bilgisayarından silinsede, orada geri dönüşüm kutusunda veya öğelerinde bulabilirsin ve tekrar yükleyebilirsin.

Dediğim gibi silinen dosyaların için sanırım çözüm yok. Ancak cevap bekleyebilirsin, ben pek anlamam bu işlerden. Öneri vermek için yazdım.

Umarım dosyalarını bulursun, ayrıca dediğim Drive işlemini yaparsan bir daha dosyan silinmez. :)

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Durumuna gerçekten üzüldüm. Ancak sanırsam çözüm yok, yinede sen cevap bekleyebilirsin.

Ama sana önerebileceğim şeyler var. OneDrive, Google Drive ve Yandex Drive bunlardan birini kullanabilirsin. 5-10 GB Bedava alan veriyor hepsi. Bilgisayarındaki dosyaları email hesabınla kaydolup birine atabilirsin. Sonra bilgisayarından silinsede, orada geri dönüşüm kutusunda veya öğelerinde bulabilirsin ve tekrar yükleyebilirsin.

Dediğim gibi silinen dosyaların için sanırım çözüm yok. Ancak cevap bekleyebilirsin, ben pek anlamam bu işlerden. Öneri vermek için yazdım.

Umarım dosyalarını bulursun, ayrıca dediğim Drive işlemini yaparsan bir daha dosyan silinmez. :)

Şu an bir program deniyorum. Skript dosyalarımı buldum ama geri getirmek için lisans lazımmış. Şu an korsan indirdim ve tekrardan geri getirmek için bekliyorum :).

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Recuva diye bir program var. Büyük bir ihtimal işine yarayacaktır.
(Yaklaşık 200 tane resmimi geri yükleyebilmişti HDD'den.)
(Yapımcı şirketi Piriform, CCleaner'ın yapımcılarından.)

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Recuva diye bir program var. Büyük bir ihtimal işine yarayacaktır.
(Yaklaşık 200 tane resmimi geri yükleyebilmişti HDD'den.)
(Yapımcı şirketi Piriform, CCleaner'ın yapımcılarından.)

Teşekkür ederim. İlk deneyişimde eski bir ve İngilizce bir sürümünü indirip, denemiştim. Sadece 1-2 tane skript dosyamı bulabilmişti. Şu an son sürüm 1.53.1087 ve Türkçe versiyonu ile tarıyorum ama aklıma bir şey takıldı. Ben bu dosyaları bilgisayar DVD yolu ,le format atarken D sürücümü yanlışlıkla biçimlendirip silmiştim yani elimde geri dönüşüm kutusuna atıp falan silmedim. Yani o dosyaları bulabilir mi? @Minecraftplayerr @ErenSB

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Teşekkür ederim. İlk deneyişimde eski bir ve İngilizce bir sürümünü indirip, denemiştim. Sadece 1-2 tane skript dosyamı bulabilmişti. Şu an son sürüm 1.53.1087 ve Türkçe versiyonu ile tarıyorum ama aklıma bir şey takıldı. Ben bu dosyaları bilgisayar DVD yolu ,le format atarken D sürücümü yanlışlıkla biçimlendirip silmiştim yani elimde geri dönüşüm kutusuna atıp falan silmedim. Yani o dosyaları bulabilir mi? @Minecraftplayerr @ErenSB
Hdd ise bulma şansı var ama SSD ise sanmıyorum :(
Arama süresinin uzun olacağını düşünüyorum bu arada.

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Sektörün üzerine dosya yazılmış olabilir. Geçmiş olsun :(