[Yapımda]Kendi Steve Modelim Tamamen Türkçe - Cinema4D

bonubon12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beyler Kendi Rigimi yapıyorum Yapımda ama bi fotosu var :)

Covpomen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nasıl yapıyorsun ki ? Kutucuk ekleyerek falan mı yapıyosun :D

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel oluyor,büyük ihtimalle TheRealLifeMc'nin videolarını izleyerek yapıyorsun,WeedLion işte :D

Güzel oluyor cidden ama tek sorun UvMapping kısmında sorun oluşmuş sanırım yani bacak kısmında beyazlıklar var,tam olarak seçilmemiş.

Fakat dediğim gibi güzel gidiyor :D

Covpomen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
:D ben o kanala bakmıştım ama adam 8 yazıyo yukarıdan nokta koyuyo falan anlamadım o yüzden hiçbir şey yapamadım :D

Kardeş bence sen rig yapımı videolarıda çek çekebilirsen iyi izlenme alırsın Türkçe olarak mesela ben izlerim :D

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D ben o kanala bakmıştım ama adam 8 yazıyo yukarıdan nokta koyuyo falan anlamadım o yüzden hiçbir şey yapamadım :D

Kardeş bence sen rig yapımı videolarıda çek çekebilirsen iyi izlenme alırsın Türkçe olarak mesela ben izlerim :D

Teşekkürler bi ara düşünmüştüm fakat yeterli zamanım olmadığı için yapmamaya karar verdim.Şu dediğim videoyu yükledikten sonra rig yapma videosu çekeceğim sanırım

bonubon12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel oluyor,büyük ihtimalle TheRealLifeMc'nin videolarını izleyerek yapıyorsun,WeedLion işte :D

Güzel oluyor cidden ama tek sorun UvMapping kısmında sorun oluşmuş sanırım yani bacak kısmında beyazlıklar var,tam olarak seçilmemiş.

Fakat dediğim gibi güzel gidiyor :D
:D SAOL[DOUBLEPOST=1390821039,1390820322][/DOUBLEPOST]
bende skin bulamıyorum ya senin gibi agızı olmayan gözü yukarıda olan skin bulamıyorum :( rig ler uymuyor

DaxterMorgan

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D SAOL[DOUBLEPOST=1390821039,1390820322][/DOUBLEPOST]
bende skin bulamıyorum ya senin gibi agızı olmayan gözü yukarıda olan skin bulamıyorum :( rig ler uymuyor

Öyle skin bulamazsın :D Yani biraz zor.Fakat kendin yapabilirsin,yani herhangi bir skini alıp yüzünü temizliyorsun.Bunun paint üzerinden de yapabilirsin veya daha basit yöntemle minecraft skin editor programıyla da yapabilirsin

bonubon12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öyle skin bulamazsın :D Yani biraz zor.Fakat kendin yapabilirsin,yani herhangi bir skini alıp yüzünü temizliyorsun.Bunun paint üzerinden de yapabilirsin veya daha basit yöntemle minecraft skin editor programıyla da yapabilirsin
skin editor dedigin internettekilrmi yoksa pcye indirmelimi ? :D