Yaptığım Solo Mimariler - WhoIsLance

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar, şu ana kadar yaptığım, daha doğrusu resimlerini bulabildiğim yapıları göstereceğim.( İnanın çok daha güzel şeyler vardı,hatırlıyorum :D ) Büyük çaplı yapılarda da bulundum fakat onları solo değil de, bir takım ile yaptığım için göstermiyorum. Yorumları esirgemeyin

Water City - Terraform yok

* Neden terraform yapmadığımı hatırlamıyorum, üstünden çok geçti. Mazur görün

Modern Ev

Rustic Ev
9.png

6.png

1.png

2.png

3.png

4.png

Medieval Mansion ( yaptığım ilk yapıydı galiba,duygulandım lan :( )

Eski Çağ Evi

Buda yanindaki bi ev,atayım boşa gitmesin

Küçük bir köy

Değirmen

Bir kaç resmi daha vardı fakat bulamadım.

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Solo mimarilerin içinde neden bir build takımının logosu var?
1525285306151.png

Volug

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O build, pardon mimar takımında olduğum için olabilir mi ? :D
Yanlız emek verdiğiniz bir çalışmayı bir gruba ithaf etmenizden dolayı yanlış anlaşılmalara açık bir konu bu vesileyle yorumları okuyan arkadaşların yanlış alamayacağını umuyorum.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ronin üyesi misiniz ? Anlayamadım da yorumlarda ki logo olayını.

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ronin üyesi misiniz ? Anlayamadım da yorumlarda ki logo olayını.

Roninin en eski üyelerindendim evet, benim olduğum zaman tario,chypie ve ben vardık mimar olarak. Bir ara bazı nedenlerden bilgisayara giremedim. Bir süre ara verdim ve roninden ayrıldım. Sorunlarımı çözdükten sonra tekrar takıma girdim, zaten o zamanlar çok meşhur olmuştu takım. Bir süre beraber çalıştık, zaman geçince herkesin sorumlulukları arttı proje üretmemeye ve yavaş yavaş kapanma noktasına gelmeye başladık. Takim şu an ölü mü diri mi, kim ne yapıyor bilmem, arada chypie ile konuşuruz sadece.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
texturepack ile build yapanlar > default dokularla build yapanlar

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
@WhoIsLance0 şu an Ronin pek aktif sayılmaz. Birkaç profesyonel üye dışında aktif değil.
Yapılarına bakacak olursak eski olsalar da (anladığım kadarı ile öyle) hala güzel sayılırlar. Modern ev ve Rustic ev çalışmaların güzel fakat diğerleri için öyle diyemeyeceğim. Umarım tekrardan build yapmaya devam edersin ...

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
texturepack ile build yapanlar > default dokularla build yapanlar
övdün mü sövdün mü anlamadım :D
@WhoIsLance0 şu an Ronin pek aktif sayılmaz. Birkaç profesyonel üye dışında aktif değil.
Yapılarına bakacak olursak eski olsalar da (anladığım kadarı ile öyle) hala güzel sayılırlar. Modern ev ve Rustic ev çalışmaların güzel fakat diğerleri için öyle diyemeyeceğim. Umarım tekrardan build yapmaya devam edersin ...
eyvallah reyis sağolasın da sen tanıyor musun bizimkileri

Spayr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnsanlar bir şeye emek verdikçe bu beni daha mutlu ediyor. Çünkü bir el ve 5 parmaktan bunların çıkacağı nasıl düşünülür.
Yapıtlarına verdiğin önem için teşekkürler ve bu yapı hayatında başarılar dilerim.