Yarasalardan Kurtulma Yolu?

Opysium

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tartışmasız Minecraft'ın en b**tan güncellemesi yarasa güncellemesidir. Her karanlık yerde spawn olurlar, inşaat yaparken sürekli olarak önüne çıkar ve birkaç milisaniyeliğine işine engel olurlar. Ne etinden faydalanabilirsin ne de başka bir şeyinden, bunlardan kurtulmak için /kill @e[type=Bat] komutu kullanırım ama sürekli olarak bunu yazması bayar. Komut bloğuna koyar ve anında ölmelerini sağlasamda chatte yine yarasa öldürüldü diye trilyon tane yazı çıkar. Barışçıl, Kolay, Normal, Zor, Hardcore fark etmez her zaman spawn olurlar. Ayrıca Mojang denen ekip başında Jeb olmak üzere bu sinir bozucu b**tan varlıklar hakkında hiçbir güncelleme yapmamaktadır.

Kısaca bu lanet varlıklardan nasıl kurtuluruz?

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
mod yaparak kurtulabilirsin veya oyun dosyalarından silersin
[automerge]1526500529[/automerge]
Ayrıca singleyse komut bloğu yazdıktan sonra ayarlardan çıhatı kapatabilirsin.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hayatım boyunca 1 kere bile dadanmadılar bana, oynayış farkı heralde ben aydınlatırım hep iş yaptığım yeri. şey oldu ama yerin altından gelen zombi iskelet sesi :(

Opysium

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mod yaparak kurtulabilirsin veya oyun dosyalarından silersin
[automerge]1526500529[/automerge]
Ayrıca singleyse komut bloğu yazdıktan sonra ayarlardan çıhatı kapatabilirsin.
chati kapatmak olmaz lazım oluyor oyun dosyalarında nereden bulupta sileceğim ki?
[automerge]1526505329[/automerge]
Burası ben ışıklandırma yapmadan önce yarasa doluydu, blok koyarken önüme geliyorlardı vs. Yer altında da sayılmaz 48 blok çapı olan bir daire yaptım o daireden 10 blok aşağı doğru inip burayı oluşturdum. Gece-gündüz döngüsü olduğu için geceleri de doğuyorlardı ve sinir ediyorlardı. Bunun gibi daha çok yapı oluşturacağım o yüzden bir çözüm lazım hiç kod girmeme vs. gerek kalmasın istiyorum.
2018-05-17_00.18.40.png

Son düzenleme:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben yarasalari severdim aslinda .-. genelde beni gorunce kendilerini lava atarlar ama olsun :lol:

BornToKillTR

Fikirlere Kurşun İşlemez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yarasalar adamdır! :D Oyunda olan bir şeyi neden kaldırmak isteyesin ki bırak oyun normal kalsın.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ben oynarken bana da hiç dadanmıyorlardı mağara inşaatları hariç eve pencere mencere koy ışık girsin

Opysium

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önerileriniz mantıklı öneriler değil, ayrıca burada yarasalardan nasıl kurtulacağımı soruyorum yarasalar adamdır vs. vs. diye boş laf kalabalığı yapmayın. Boş konuşacaksanız konu dışı yerler veya farklı farklı konularda tartışabileceğiniz forumlar var sizi oralara alalım.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yarasalar adamdir ._.

(ve uyari geliyor)

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten de, ışık koymana üşeniyor musun? Yarasaların ne suçu var. Tam bir üşengeçsiinn.

Opysium

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Kovalski_Eyes Senin dediğin yöntemin tek problemi o da değil gamerule ile commandblockoutput u kapatırım ama nedendir bilmem o fps drop yapıyor clock sisteminde çalışırken, clock halinde çalışmasın diye komut bloğunu her zaman etkin yapıyorum ama onda da öldürmüyor nasıl yaparım orasını bilgin var mı?

Moderatör tarafından düzenlendi:

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğin gibi "/kill @e[type=Bat]" betiğini komut bloğuna koyabilirsin, komut bloğunun çıktılarınıda bu komut ile kapatabilirsin.
"/gamerule commandBlockOutput false"

Edit: mesajları okumadım kovalski yazmış zaten.

Son düzenleme: