[Yardım] 1.8 de skript ve skript ile ayrıntılı mob canlandırma

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
1- 1.8 için Tek oyunculu dünyada skript leri denemek ve uygulmak için kullanılan bir mod varmı ? Yoksa illaki server mi açmak zorundayız ?

2-
on command : summon ArmorStand 361 63.0 55 {NoGravity:1,Equipment:[{},{},{},{},{id:"minecraft:carpet",Damage:11s}],Pose:{Head:[0f,0f,0f]},Invisible:1,DisabledSlots:2039552}

işe yarar mı ?

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
2side olmaz.2.sinin ne işe yaradığını söylersen skript ile yapılabilir bişimi değilmi söyleyebilirim ama

command /olustur <text>:
[tab]trigger:
[tab][tab]arg 1 is cow:
[tab][tab[tab]]spawn cow

kod yanlıs olabilir aklımdan yazdım

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.8 de eklenen armor stand var ya işte onun zırhlı ve görünmez hali sayılır.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
1.8 de eklenen armor stand var ya işte onun zırhlı ve görünmez hali sayılır.
Skript'in 1.8 versiyonu olmadığından desteklemiyecektir (bukkitten de yapılabiliyor olabilir direk ama 1.8 değilse kesinlikle olmaz ya neyse). ve armor stand'ların özellikleri falan filan vs. .

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Skript'in 1.8 versiyonu olmadığından desteklemiyecektir (bukkitten de yapılabiliyor olabilir direk ama 1.8 değilse kesinlikle olmaz ya neyse). ve armor stand'ların özellikleri falan filan vs. .
Hunger Games konumda komutla olur. Bakarsanız sevinirim.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
2side olmaz.2.sinin ne işe yaradığını söylersen skript ile yapılabilir bişimi değilmi söyleyebilirim ama

command /olustur <text>:
[tab]trigger:
[tab][tab]arg 1 is cow:
[tab][tab[tab]]spawn cow

kod yanlıs olabilir aklımdan yazdım
Son bi sorum var.
Peki mesela yukaridaki (snkaan ın yazdığı) gibi kod yazıldığında inek oyuncunun bulunduğu yerde mi doğar ?
aynı yerde doğması için ne yapmam lazım ?

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Son bi sorum var.
Peki mesela yukaridaki (snkaan ın yazdığı) gibi kod yazıldığında inek oyuncunun bulunduğu yerde mi doğar ?
aynı yerde doğması için ne yapmam lazım ?
Sanırım @SnKaan 'ın yazdığı çalışmaz spawn 1 cow at location of player gibi olması lazım (kendisi de söylemiş zaten ^_^).

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
netten uzun bi süre araştıram yaptım ve istediğim şey için ecilips lazım olduğunu anladım. :) teşekkürler yardım ettiğiniz için.