[YARDIM] - Araba

Mertka

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Araba skripti yapmaya çalıştım fakat bazı eventleri felan yapamadım yardım ederseniz sevinirim...
Skript:
command /honda:
trigger:
if player's money is greater than 1250:
give a Stick named "Honda" to player
remove 1250 from player's money
send "&bIslem basarili hesabindan para cekildi. &a1250$"
else:
send "&cYeterli paran yok" to player

on rightclick holding Stick:
name of player's tool is "Honda"
apply speed 2 to player for 9999 seconds
apply jump 0 to player for 9999 seconds
give a Blaze rod named "&cMotoru kapat." to player
remove a Stick named "Honda" from the player

on rightclick holding Blaze rod:
name of player's tool is "&cMotoru kapat."
remove an Blaze rod named "&cMotoru kapat." from the player
give a Stick named "Honda" to player
remove speed from player
remove jump from player

on rightclick holding stick:
name of player's tool is "Honda"
cancel event

on rightclick holding blaze rod:
name of player's tool is "&cMotoru kapat."
cancel event
Arabayi kullanirken ziplamiyacak ve sadece gray wool adlı bloğun üstünde sürülecek ayrıca araba 30 saniyede bir açılacak gray wool adlı bloğun dışına çıkarsa arabayı yolda sür diye yazı yolluyacak yardım ederseniz sevinirim

Son düzenleme:

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sistem flan benziyor Ege abininkine ama atm hacklemeyi flan çalıntı dedikte rp sunucularında araba gerekli kardeşim
Bu Forumda Sadece Bir Şey Yapmak Zaten Çalıntı Oluyor Dimi ? Ben Orda Fikir Edindim Ege Abinin ATM Hack Sisteminden.Sırf Fikir Edindim Diye Beni Hayattan Soğuttunuz.Bıktım Sizin Gibilerden Yahu !
Geçenlerde Adamın Birinin Skripti Varmış.Onu Hayatımda 1 Kez Bile Görmedim Gittim Kendim Yazdım.Çalıntı Diye Diye İnsanı Soğuttular.

DeathLightt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ona benzer yapmak zorunda değiller.
Çalıntı işte.
Gitsin CarZ kullansın çok mu zor?
Allahım ne kadar yobazsın. İnsanlar aynı düşünceyi düşünemez mi ? Ona bakılırsa ilk modernrp işi Türkiye'de SonOyuncudan çıktı ve SweetNetwork'te yaptı onlarda çalmış olsun ? Ayrıca insanlar fikirlerini dış etkenlere bakarak bir yerden öğrenerek yerleştirir.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Forumda Sadece Bir Şey Yapmak Zaten Çalıntı Oluyor Dimi ? Ben Orda Fikir Edindim Ege Abinin ATM Hack Sisteminden.Sırf Fikir Edindim Diye Beni Hayattan Soğuttunuz.Bıktım Sizin Gibilerden Yahu !
Geçenlerde Adamın Birinin Skripti Varmış.Onu Hayatımda 1 Kez Bile Görmedim Gittim Kendim Yazdım.Çalıntı Diye Diye İnsanı Soğuttular.
Ben kimseye bir şey çaldın demedim onu dediniz anlamında diyecektim, hala daha lazımsa bu atm hacklama yazayım skript vereyim sana.

DeathLightt

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
30 Saniye bekleme işini adam indiğinde bir variable a true diye eklersin 30 saniye bekledikten sonra onu false yapar eğer adam o variable true ise giremez false ise kullanabilir işim bitince yapıp atarım.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben kimseye bir şey çaldın demedim onu dediniz anlamında diyecektim, hala daha lazımsa bu atm hacklama yazayım skript vereyim sana.
Peki Madem Siz Öyle Diyorsunuz da Bildiğim Kadarıyla Türkiyede İlk Araba Skripti @Minecraftplayerr Yaptı.O Zaman Ege Abinin Yaptığı Ne Oluyor ? Şimdi Bunu Dedim ya Kendinizi Haklı Çıkarmak İçin Her Şeyi Söylersiniz :p

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Peki Madem Siz Öyle Diyorsunuz da Bildiğim Kadarıyla Türkiyede İlk Araba Skripti @Minecraftplayerr Yaptı.O Zaman Ege Abinin Yaptığı Ne Oluyor ? Şimdi Bunu Dedim ya Kendinizi Haklı Çıkarmak İçin Her Şeyi Söylersiniz :p
Ben skripti henüz bitirmedim ._. Ve dediğin kişi benden önce yapmış olabilir.