(YARDIM) Ariyorum Bir Turlu Bulamadim Yardım :) Çözüldü

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Spigot 1.7/1.8 versiyonu kullanıyorum pet plugininlerinin hiç birini desteklemiyor galiba yeni bi plugin çıkmış sadece kafa şeklinde yanımızda gezen pet plugini varmış aradım bulamadım bilenler söylerse coook mutlu olurum.

Resim

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Amaç ne şimdi emeksiz olmaz ben o sunucunun kurucularındanım o sunucuda çok emek var ama siz sürekli yardım konusu açıyorsunuz

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim yardım etseniz ne olcak sanki aradım ama bulamadım bulsam zaten böyle bişeye kalkışmam :(

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kardeşim yardım etseniz ne olcak sanki aradım ama bulamadım bulsam zaten böyle bişeye kalkışmam :(
kardeşim her sunucunun kendine özel pluginleri olur bu pluginleri söyledikten sonra sunucunun bir anlamı kalmaz normal plugin ile ilgili bir sorunun olursa msj atarsın yardım ederiz

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
kardeşim her sunucunun kendine özel pluginleri olur bu pluginleri söyledikten sonra sunucunun bir anlamı kalmaz normal plugin ile ilgili bir sorunun olursa msj atarsın yardım ederiz
Kurucusu olduğun sunucuda bu pluginin sizlerden birinin "yazdığını" varsayarak söylüyorum; Arkadas "sizin" özel plugininizimi istemiş? Yoksa sizlerin internetten bulup başka sunucular gelişip önünüze geçmesin diye ismini sakladığınız pluginimi?

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Dpelqpleq Cok sagul valla tam söylemek istedigimi söyledin gerçekten kendiniz yazmış gibi plugini bi hava var kardeşim ismini söylemek bu kadarmı zor yani ben burda bulup söyleyince nie zorunuza gidiyor onuda anlamadım

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Dpelqpleq Cok sagul valla tam söylemek istedigimi söyledin gerçekten kendiniz yazmış gibi plugini bi hava var kardeşim ismini söylemek bu kadarmı zor yani ben burda bulup söyleyince nie zorunuza gidiyor onuda anlamadım
Şimdi kardeşim benim demek istediğimi anlamadın bende senin sunucundaki alıntı paketi istersem burada açıklayabilirim özel pluginlerini bunu sana saygımdan yapmıyorum ama senin bulduğun halde foruma link atmandaki amacı anlayamadım

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya kardeşim var olan bir plugini kızınıyosun benim sunucumda özel bir plugin yok istersen paylaş yani tavır yapma

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ya kardeşim var olan bir plugini kızınıyosun benim sunucumda özel bir plugin yok istersen paylaş yani tavır yapma
Tavır yapmıyorum burada yada bize sorsaydın söylerdik ama burada aynı fotoyu alıp birde plugin ismini paylaşman doğru değil sen tavır yapıyorsun

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim size sorsam söylemezdiniz konu açmama bu kadar tepki veren biri kendisine soru sordugumda ne yapar düşünmek istemiyom cevabını kendim buldum ararken ve paylaştım isteyen bakar görür satın alıp kullanır bu kadar basit uzatmayada gerek yok

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kardeşim size sorsam söylemezdiniz konu açmama bu kadar tepki veren biri kendisine soru sordugumda ne yapar düşünmek istemiyom cevabını kendim buldum ararken ve paylaştım isteyen bakar görür satın alıp kullanır bu kadar basit uzatmayada gerek yok
soru sormadığın direk kendi resmimizi çalıp burda sorduğun için bu tepki zaten konuyu uzatan sensin