[yardım] Botların kırılmaması nasıl yapabilirim ?

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Başlıkta gördüğünüz gibi Botların kırılmamasını istiyorum Bunun için script yapabilecek Varsa burdan yollarsa sevinirim :)

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hatırlamıyorum ama bir arkadaş sormuştu komut bloğu ile yapılmıştı.Araştırırsan bulursun.

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
UnBreakable : true şeklindeydi sanırım.

1.7 için :
/summon Skeleton -0 -1 -0 {Equipment:[{},{Count:1,id:313,tag:{Unbreakable:1}},{},{},{}],CustomName:Kırılmaz Bot,CustomNameVisible:1,Attributes:[{Name:generic.maxHealth,Base:1},{Name:generic.movementSpeed,Base:0.1},{Name:generic.attackDamage,Base:1},{Name:generic.followRange,Base:1},{Name:generic.knockbackResistance,Base:1}],DropChances:[0.0F,2.0F,0.0F,0.0F,0.0F]}

1.8 için :
/summon Skeleton -0 -1 -0 {Equipment:[{},{Count:1,id:Diamond_boots,tag:{Unbreakable:1}},{},{},{}],CustomName:Kırılmaz Bot,CustomNameVisible:1,Attributes:[{Name:generic.maxHealth,Base:1},{Name:generic.movementSpeed,Base:0.1},{Name:generic.attackDamage,Base:1},{Name:generic.followRange,Base:1},{Name:generic.knockbackResistance,Base:1}],DropChances:[0.0F,2.0F,0.0F,0.0F,0.0F]}

Komutlarını komut bloğuna yazıp çalıştırın. Çıkan iskeleti öldürünce kırılmaz bot düşücektir.

Edit : 1.8 için olanda o gülücük işareti olan yerde " : d " olucak tahmin edebileceğiniz gibi. Nedense onu düzgün yazamadım hep gülücük oluyor :)

Son düzenleme:

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
UnBreakable : true şeklindeydi sanırım.

1.7 için :

1.8 için :

Komutlarını komut bloğuna yazıp çalıştırın. Çıkan iskeleti öldürünce kırılmaz bot düşücektir.

Edit : 1.8 için olanda o gülücük işareti olan yerde " : d " olucak tahmin edebileceğiniz gibi. Nedense onu düzgün yazamadım hep gülücük oluyor :)
Niye Gülücük Atıyon Len :FASDAS
Facepalm
The Troll

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
/enchantment unbreaking 30000

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bot bir entity olduğu için; bir entity hasar aldığında eğer cinsi botsa bunu iptal edebilirsin. Skript bilmiyorum ama eklenti istersen yazarım.

Centeglassered

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali