[Yardım Edin-Komut Bloğu] Yaratık Kesince Skinli Kafa Düşmesi

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlık zaten belirtti. Normal oyuncu kafası düşürülebiliyor ancak skinli kafa ? Kodu bilen varsa yardım lütfen

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kod:
on death of zombie:
    drop BartuTR parsed as offline player's skull

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kod:
/summon Zombie - -1 - {Equipment:[{},{},{},{},{id:"minecraft:skull",Damage:3,tag:{display:{Name:Kafa},SkullOwner:"Nick"},Count:1}],DropChances:[0F,0F,0F,0F,2F]}
"Nick" yazan yeri istediğin skinle değiştirebilirsin. Örnek;
Kod:
/summon Zombie - -1 - {Equipment:[{},{},{},{},{id:"minecraft:skull",Damage:3,tag:{display:{Name:Kafa},SkullOwner:Herobrine},Count:1}],DropChances:[0F,0F,0F,0F,2F]}

Kodu yanlış yazmışım özür dilerim düzelttim şimdi.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
/summon Zombie - -1 - {Equipment:[{},{},{},{},{id:"minecraft:skull",Damage:3,tag:{display:{Name:Kafa},SkullOwner:"Nick"},Count:1}],DropChances:[0F,0F,0F,0F,2F]}
"Nick" yazan yeri istediğin skinle değiştirebilirsin. Örnek;
Kod:
/summon Zombie - -1 - {Equipment:[{},{},{},{},{id:"minecraft:skull",Damage:3,tag:{display:{Name:Kafa},SkullOwner:Herobrine},Count:1}],DropChances:[0F,0F,0F,0F,2F]}

Kodu yanlış yazmışım özür dilerim düzelttim şimdi.
1.10 kullanıyorum. Şurası tamam :
Kod:
summon Zombie - - - {ArmorItems:[{},{},{},{id:skull,Damage:3,SkullOwner:MHF_Spider,Count:1}],ArmorDropChances:[2f,2f,2f,2f]}
Ancak : SkullOwner:MHF_Spider çalışmıyor. Normal steve kafası düşüyor. Give ile alınıyor ama kafa

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kod:
summon Zombie - - - {ArmorItems:[{},{},{},{id:skull,Damage:3,tag:{SkullOwner:MHF_Spider},Count:1}],ArmorDropChances:[2f,2f,2f,2f]}
Bu şekilde olmalı sanırım. "tag" eklemeyi unutmuşsunuz. 1.10 kullanmıyorum bir dener misin ?

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
summon Zombie - - - {ArmorItems:[{},{},{},{id:skull,Damage:3,tag:{SkullOwner:MHF_Spider},Count:1}],ArmorDropChances:[2f,2f,2f,2f]}
Bu şekilde olmalı sanırım. "tag" eklemeyi unutmuşsunuz. 1.10 kullanmıyorum bir dener misin ?
Yardımın işime yaradı. Teşekkür ederim :) :şapka: