[YARDIM]GroupManager

ω α м ρ ι я

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Serverimde Group Manageri Ayarlarken
Kurucu Kırmızı Adada Mor Renk Verecem [RESİM DENEMELİK]
Ama Olmuyo Hep Kırmızı Oluyo Yada Yanlıs Renkler Oluyo Ama
Giriş Yapınca Welcome Yazısı Onundeı Ad Kesinlikle İstedigim
Gibi Oluyo Bu Sorunu Nasıl Cözebilirim

Ve Bir Sorunum Daha Var Adamlar Blockların Üstüne Cıkınca Canları Gidiyo Bunu
Nasıl Düzeltebilirim Ve Oyuncu Permleri Olrak Napmalıyım

Grand Craft Yazarkende HeRaKLeS Yazısı Oluyo Bazen Nasıl Ayarlıyabilirim :S

Son düzenleme:

TelluxMatic

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.Sorununun çözümü ;

Plugins/essentials/config.yml gir.Ops name color yazar başlarda.'4' yazar.4ü sil boş kalsın.

2.Sorunun çözümü ;

Wg attığın yere "/rg flag WGISMI invincible allow" yaz.

3.Sorunun çözümü ;

MotdManagerden Motdlistlerde 2-3 tane varsa bire indir.Örneğin

- ' Grand Craft '
- ' Herakles ' yazar.Heraklesi kaldır.

ω α м ρ ι я

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
1.Sorununun çözümü ;

Plugins/essentials/config.yml gir.Ops name color yazar başlarda.'4' yazar.4ü sil boş kalsın.

2.Sorunun çözümü ;

Wg attığın yere "/rg flag WGISMI invincible allow" yaz.

3.Sorunun çözümü ;

MotdManagerden Motdlistlerde 2-3 tane varsa bire indir.Örneğin

- ' Grand Craft '
- ' Herakles ' yazar.Heraklesi kaldır.

2sorun : wg yok hiç bi yerde daha ayarlıorum
3sorun motdmanager yok o server renkli adı axitr ayarlardan yaptm

ω α м ρ ι я

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ozaman motd manager yükle derim.Wg yoksa yapılabilecek bir şey yok.Wg at veya forumda araştır.
modtmanager yükleyip bi komut yazıp HeRaKLeS yazmıstım başka bişi sanmıstım mallık ettim ama sıldım her dosyayı hala HeRaKLeS yazıo yüklersem geçer işşalh[DOUBLEPOST=1389132491,1389132328][/DOUBLEPOST]serverin kendinde varmış motdmanager onu nasıl kaldıracam[DOUBLEPOST=1389132684][/DOUBLEPOST]yaptm D:[DOUBLEPOST=1389132719][/DOUBLEPOST]
Ozaman motd manager yükle derim.Wg yoksa yapılabilecek bir şey yok.Wg at veya forumda araştır.
her şey için teşekkürler bu blocklara cıkınca can gıtme cogu serverde var bnm serverdede olur dıye korkuyodum sorunu hile programlarıyla alakalı :S[DOUBLEPOST=1389133614][/DOUBLEPOST]Kardeş Son Olarakda
Su Nick Değiştirirken Kurucu Asd arası bi işaret var
onu nasıl öle koyabilirim devamlı normal nickim herakles bi kaç siteden araştırdım klavye işaretleri v.b bulamadm

TelluxMatic

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
plugins/essentials/config.yml gir orada nickname-prefix: '-' yazar. - işaretini sil.Düzelir.- işareti yerine başka bir işaret koymak istersen örneğin yıldız. nickname-prefix: '*' olacak örnek bu.Kolay gelsin :)[DOUBLEPOST=1389134122,1389134070][/DOUBLEPOST]
modtmanager yükleyip bi komut yazıp HeRaKLeS yazmıstım başka bişi sanmıstım mallık ettim ama sıldım her dosyayı hala HeRaKLeS yazıo yüklersem geçer işşalh[DOUBLEPOST=1389132491,1389132328][/DOUBLEPOST]serverin kendinde varmış motdmanager onu nasıl kaldıracam[DOUBLEPOST=1389132684][/DOUBLEPOST]yaptm D:[DOUBLEPOST=1389132719][/DOUBLEPOST]
her şey için teşekkürler bu blocklara cıkınca can gıtme cogu serverde var bnm serverdede olur dıye korkuyodum sorunu hile programlarıyla alakalı :S[DOUBLEPOST=1389133614][/DOUBLEPOST]Kardeş Son Olarakda
Su Nick Değiştirirken Kurucu Asd arası bi işaret var
onu nasıl öle koyabilirim devamlı normal nickim herakles bi kaç siteden araştırdım klavye işaretleri v.b bulamadm
Son olarakda bu işaret (-) şöyle yapılıyor Alt gr+ü'ye 2kere bas :D