[YARDIM] Küfür engelleme lazım bide böyle bisey mümkünmü?

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaslar ben serverimde nocheatplus ve sohbetgardiyanini kullaniyorum nocheatplusta bazı bukkit:me gibi benzeri yasaklı komutlar engellenilmis sohbet gardiyanindada küfürler engellenmis ama oyuncularım küfür yazabiliyolar ne yapmam gerek hem küfür yazmasin reklam yapmasin hemde 5saniyede 1mesaj atabilsin nocheatplusta dediklerimi yapabilirmiyim yapamazssam hangi pluginle yapabilirim tessekürler

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
AntiSwear
ve
AntiAdversite gibi isimler vardı biri küfür yazdığın kelimeleri engelliyor
diğeri de reklam

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AntiSwear
ve
AntiAdversite gibi isimler vardı biri küfür yazdığın kelimeleri engelliyor
diğeri de reklam
peki tessekkürler[DOUBLEPOST=1422637236,1422637162][/DOUBLEPOST]arkadaslar daha ii plugin biliyorum bilen varmı ?? veya dediklerim gösterdiğim 2pluginle yapılabilirmi

Dangers58

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
peki tessekkürler[DOUBLEPOST=1422637236,1422637162][/DOUBLEPOST]arkadaslar daha ii plugin biliyorum bilen varmı ?? veya dediklerim gösterdiğim 2pluginle yapılabilirmi
Super Censor Kullanabilirsin Rahat Ve Kullanımlıdır Türkçesıne Paketimden Ulaşabılırsın .

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küfür engelleyici kullanma adamlar küfrederek chatte nokta çıkarmak için küfrederler ve o kalitesiz oyuncu serverda kalır. Onun yerine chati izleyip banlarsan daha iyi olur. Hem ibretlik olur zevk için küfredemezler hemde kalitesiz heriften kurtulursun :)