[YARDIM] Let It Rain Skript

TeomanDesign

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler /rain itemid yazdımı Let It Rain plugini gibi item yağıcak havadan. Şimdiden teşşekürler

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
plugin varken skript ?
skript daha cok lag yapar swde soylıyım...

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Slash_Remix çok amatör, Skript daha çok lag yapar.
amatör olması bu Let ıt rain ni yapmayacağı anlamına gelmez :) ki sizin neler yapa bileceğinizi biliyorum bu forumda takip ettim sayılı kişiler arasındasınız :) Ama bence sk o kadar zararlı olmamlı yani en azından 4-5 tane sinden zarar gelmez çünkü ben MC Of Clansh için yaptığımız çalışmalar sırasında daha az lag olduğunu gördüm.

TeomanDesign

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler öyle çok fazla item yağdırmayacağım lag yapmaz.

Unicom

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba @TeomanDesign,

Java bir dil çevirim aracıdır. Sizin düzenlediğiniz kodları (Byte code) Makina diline çevirir. Ve çevirme hızı konusunda diller arasında en hızlı dildir. Fakat ne kadar hızlı olsada minecraftda doğrudan kullanışmaz. Çünkü minecraftda java üretimi olduğu için makinanın okıma süreci oldukça yavaşlar.

Bu yüzden doğru seçim LetItRain olcaktır.

TeomanDesign

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler skript verin sadece siz. Kesinlikle sizi kötülemiyorum LetItRain doğru seçimmiş.[DOUBLEPOST=1426692980,1426692912][/DOUBLEPOST]Ben skript ile yapıcam.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
amatör olması bu Let ıt rain ni yapmayacağı anlamına gelmez :) ki sizin neler yapa bileceğinizi biliyorum bu forumda takip ettim sayılı kişiler arasındasınız :) Ama bence sk o kadar zararlı olmamlı yani en azından 4-5 tane sinden zarar gelmez çünkü ben MC Of Clansh için yaptığımız çalışmalar sırasında daha az lag olduğunu gördüm.
O sunucuda her kişi için list variable belirlersen 1 tane o sunucu ölür, test aşamaları kolay iş ^^ Ki toplam olacak variable sayılarını geçtim, o list variablelerden yapılacak testler nasıl olacak acaba :(