[YARDIM] mySQL | website script

Ragevas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, elimde 2 tane minecraft website scripti var.
Fakat, 1 tanesinde mySQL sistemi otomatik kuruluyor. Diğerinde ise sistem otomatik kurulmuyor. Tamamen elle kurulması gerekiyor.
Ve mySQL ile fazla bilgim olmadığı için Webtasarım'dan anlayan arkadaşlar benle iletişime geçerse sevinirim.

ÖRNEK SİTELERİM;

1.Site: http://www.pezionia.pe.hu
2.Site: http://www.ragevas.pe.hu > Bu site için mySQL gerekli.

Şimdiden ettiğiniz yardımlar için teşekkürler, lütfen konuyu baltalamayınız...

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
reklam yerinde neden batihost var

MitterWeaLs

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Skype üzerinden iletişime geç yardımcı olayım :=)

İletişim = Yunu123123_2

swcibiri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Scriptleri Nereden Kopardın Bakayim ?
Ayrıca Hostinger İle Açmışsın, O Yüzden Olabilir.

n3pixmm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Resmen çalmışsınız, ayıp vallahi.

Ragevas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hostingerle alakalı bir iş değil. 1.cisinin mySql'da hostingere bağlı 2.cisininde sadece otomatik kurulum yok.

MitterWeaLs

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bu skriptleri sen yazmıyor musun? Eklesene bir tane install.php o zaman? Aklın fikrin yok mu? Allah akıl fikir dağıtırken sıranımı kaybettin naptın? Hem çalıyorsun, hem benim skriptlerim diyorsun, hem daha nasıl php html yazılır bilmiyorsun Allah seni bildiği gibi yapsın vallahi
1. Skript değil script o!
2.Bu onun seçeneği örnek olarak sen Java Developer'sın Featherboard veya Essentials'ı yazamazsın.

iyi forumlar...

n3pixmm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1. Skript değil script o!
2.Bu onun seçeneği örnek olarak sen Java Developer'sın Featherboard veya Essentials'ı yazamazsın.

iyi forumlar...
Dediklerin çok alakasız biliyor musun?
Script'in Türkçesi Skript'tir. Sen Script'i okurken nasıl okuyorsan, Türkçe'de öyle yazarsın yanlış mıyım? Ayrıca neden böyle alakasız bir şeyi söylüyorsun? Sana b ir kod yazsam buracıkta ne anlama geldiğini veya ne sonuç ürettiğini 2 yıl sonra bulursun hiçbir yerden yardım almadan :) Ayrıca 2. kısımda demek istediğini anlamadım biraz daha detaylı yazarsan anlarım. Var mısın kodumu anlamaya? Sen bir kod yaz bana sun ben de sana, ama adil olması için Allah görüyor, kendin yazıp kendi üretimin kodu buraya yaz :)

MitterWeaLs

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dediklerin çok alakasız biliyor musun?
Script'in Türkçesi Skript'tir. Sen Script'i okurken nasıl okuyorsan, Türkçe'de öyle yazarsın yanlış mıyım? Ayrıca neden böyle alakasız bir şeyi söylüyorsun? Sana b ir kod yazsam buracıkta ne anlama geldiğini veya ne sonuç ürettiğini 2 yıl sonra bulursun hiçbir yerden yardım almadan :) Ayrıca 2. kısımda demek istediğini anlamadım biraz daha detaylı yazarsan anlarım. Var mısın kodumu anlamaya? Sen bir kod yaz bana sun ben de sana, ama adil olması için Allah görüyor, kendin yazıp kendi üretimin kodu buraya yaz :)
1. Skript diye bi plugin var biliyosun dimi bizler script diyoruz bu sebepten.
2. Sen bi java developer'sın plugin yazabiliyosun veya başka bir şey ancak tek başına FeatherBoard veya Essentials gibi büyük pluginleri yardım almadan yazamazsın.
3. Söylediklerin ile adamı aşağılıyosun daha pratik olarak çözümden bahset örnek olarak.

n3pixmm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1. Skript diye bi plugin var biliyosun dimi bizler script diyoruz bu sebepten.
2. Sen bi java developer'sın plugin yazabiliyosun veya başka bir şey ancak tek başına FeatherBoard veya Essentials gibi büyük pluginleri yardım almadan yazamazsın.
3. Söylediklerin ile adamı aşağılıyosun daha pratik olarak çözümden bahset örnek olarak.
Kardeşim çok saçma yerlerden bahsediyorsun, yalon açık olsun bir şey demiyeceğim vallahi.

Ragevas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
n3pixmm kardeşim boşmusun? ben sana burda ne zaman benim scriptlerim dedim. Bitarafınızdan birşeyler sallayıp yorum atmayın.

+Bide çalıyorsun diyorsun, atsana çaldığım kişiyi bizde öğrenelim. ?