[YARDIM ]Php Coins sistemi

TheHitman72

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle herkese merhabalar!Konuyu nereye açıcağımı bilemediğimden yanlış yere açmış olabilirim.Neyse konuya gelelim.
Şimdi suncum için coins sitemi yapmaya çalışıyorum.Bunu hem sunucunun içinde hemde websitesinden kullanıcağımdan Coins pluginini kullanıyorum.
Ben php bilgimi kullanarak boyle bir şey yaptım.
Not:Bunlar kodların tamamı değildir
PHP:
<?php
$baglanti=mysql_connect("localhost","root","");
mysql_select_db("coin",$baglanti);
$sql=mysql_query("SELECT * FROM coinsplugin ");
$kayit=mysql_fetch_array($sql);
?>

<body>

<b><?php echo "<br />" . $kayit['Amount'] . "<font color=yellow> Coin"; ?> </b>
           <br><a href="kredial.php" target="_blank"><font color=Green><font color=Green>Coin Almak İçin Tikla</font></a></br>

</body>
Bu kodu yazdım.Yalnız web sitesine giriş yapan herkeste aynı coin göründü.Bir türlü çözümünü bulamadım.Yardımınızı bekliyorum.
.

onuraygntrr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum giriş yaparken ki kullanıcı adını session yöntemi ile bir değişkende tut ardından verileri o değişkene göre çek. Telefondayım takıldığın yerde sor.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O değilde neden mysqli kullanmıyorsun? mysql fonksiyonları eskidi ve PHP 7'de silindi (diye bliyorum.) mysqli (veya en iyisi PDO) daha iyi API'lar.

Ondan başka, eğer sitede kullanıcının girdiği bir alan varsa kesinlikle prepared statement kullan. Yoksa bi SQL injection ve bütün her şey gitti.

onuraygntrr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O değilde neden mysqli kullanmıyorsun? mysql fonksiyonları eskidi ve PHP 7'de silindi (diye bliyorum.) mysqli (veya en iyisi PDO) daha iyi API'lar.

Ondan başka, eğer sitede kullanıcının girdiği bir alan varsa kesinlikle prepared statement kullan. Yoksa bi SQL injection ve bütün her şey gitti.
Veritabından 2 satır çekmeyi bilmeyen adama pdo kullan diyorsun statement kullan diyorsun herif kodu yazdı açıkları kapatması kaldı :S

onuraygntrr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
PHP:
<php
session_start();
$kadi = $_SESSION['kadi'];
$sorgu = mysql_query("select * from coinsplugin where kadi='$kadi'");
$yaz=mysql_fetch_array($sorgu);
$username = $yaz["Username"];
$amount = $yaz["Amount"];
?>
Telden yazdım, yazım hatası olabilir ihtiyacı olan olursa alabilir..

TheHitman72

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teşekkurler ! bir şey daha dicem ne türlü açıklardan bahsediyorsunuz?