[Yardim]S.a HungerGames ....

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Internette de aratirdim Ingilizce forumlarada baktim kimse bu hata ile karsilasmamis. Yani siradisi olan bir sey var. Yani eger book.yml de bir hata yapilmamasi ise bunun olmamasi gerekiyor. Belki permissionlarda da hata olabilir.

Dark_Life

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen kendine adminlik ve ya opluk vermeden deniyorsun dimi? Unutanlar var bazen admin yapiyor sonra deniyorlar...

TheLeagueTr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oyuncuyken denedim olmadi önceden oluyodu adminken gelmişti acaba sadece adminleremi geliyo onu nasıl yapcam

RapiSich

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya ben sw yapıyom hunger games /sg setlobbywall olmuyo help

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ya ben sw yapıyom hunger games /sg setlobbywall olmuyo help

O plugin paketini kullanıyosan olmaz tabi sen arena gibi yapmak istiyosun herhalde tabelaya basıp girmek istiyon.Öylese söle baska plugin paketi veriyim.

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
http://board-tr.nitrado.net/index.php?page=Thread&threadID=361 bu ayfada var ordan yaparsın maplarınıda koyarsın normal hunger games plugin paketleri normal tek sw olrak olur senin aldıgında öle sen survival games alcaktın linkte bakarsın yaparsın sorun olursa söle.[DOUBLEPOST=1376749249,1376749111][/DOUBLEPOST]İstersen video veririm ama hub server yapımı videosu içinde yapmak istedigin sey videonun içinde geçiyo istersen bakarsın

RapiSich

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
emrah yaptım da ama group manager /gm 1 yazıyorum group manager comand diyo onu nasıl yapıcam !

RapiSich

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hyr group mnegeri indirdim spawnda bile gamemode olmuyo yardım edermisin ?