[YARDIM] Scoreboard

• Konuyu başlatan Switcher
  • Başlangıç tarihi
S

Switcher

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar yine ben , The Orphange ( Yetimhane) haritasında omerci ile görüşmüştüm ara sıra arkaplan sesleri çalıyordu.(ani ses değil) scoreboard felan demişti. Yani sorum şu scoreboard ile belli aralıklar içerisinde müzik çalabilirmiyiz ? Çalarsak nasıl ?

alpereny

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilmiyorum Komut Bloğundanda anlamam :D

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çok basit bir şekilde; evet çalabiliriz ^^

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 Saniyelik clock kur. Ucuna skoru 1 arttıracak bir komut bloğu koy. Daha sonra başka bir (yine herhangi bir clocka bağlı olmalı) komut bloğuyla oyuncunun skorunu kontrol ettir. Mesela 10 saniyede birse skor 10 olunca hem skorunu 0 yapsın hem de müzik çalsın. Müzik olayını nasıl yaparsın bilemem de /playsound komutuyla birşeyler yaparsın. Anlamadıysan özel mesajdan komutlarla birlikte tekrar anlatabilirim.

S

Switcher

Ziyaretçi
1 Saniyelik clock kur. Ucuna skoru 1 arttıracak bir komut bloğu koy. Daha sonra başka bir (yine herhangi bir clocka bağlı olmalı) komut bloğuyla oyuncunun skorunu kontrol ettir. Mesela 10 saniyede birse skor 10 olunca hem skorunu 0 yapsın hem de müzik çalsın. Müzik olayını nasıl yaparsın bilemem de /playsound komutuyla birşeyler yaparsın. Anlamadıysan özel mesajdan komutlarla birlikte tekrar anlatabilirim.

Arkadaş zaten resimli anlatım yapmış yeni haritamda kullanırım olmassa bakarız.