YARDIM - Serverda anormal lag olmaya basladı artık çöküyor sunucum ve çok fazla hata logları var

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar serverimde normalinden fazla lag var artak çökücek durumda ve çöküyor mesela

mrlresetlite ile otomatik hammadde yenileniyor çöküyor veya lag oluyor eskiden böyle sorunlar yoktu
loglara bakayım dedim ve çok değişik hatalar aldım sizce pluginlerimmi çöktü nedir bu sorun sıkıntıyı

nasıl çözebilirim lütfen yardım

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Essentialsin Hepsinde Bozulma Var Bide Jobs Plugininde Pluginlerde Cokme Olmus Sanırım!

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
EssentialsProtect ile bi plugin çakışıp aşırı yüklenme hatası vermiş ms seviyeleri fena yükselmiş

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tanerle alakası yok eskidende bu durumdaydı yardımcı olabilcek varmı arkdaslar

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşte bu yüzden üstüne ''vurdura vurdura'' kendi plugin paketinizi yapın diye diyoruz.

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Nitrado forumda konu açarsan yardımcı olabilirim.

gogorec

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nitrado forumda konu açarsan yardımcı olabilirim.
neden nitrado ? hayır anlamıyorum nitradodan yardım istesem forumunda açardım bu yazdığın şey çok saçma ben belki bu forumdakilerden yardım almak istiyorum neden direk nitradoya yönlendiriyorsun?

SoGamez92

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Elleme çöksün gitsin lapizli hammaddeli sunucu zaten.

R

Reloven

Ziyaretçi
Mesela 1.7.10'da Carbon Plugini Kullanırsan Tavşan Guardian Gibi Mobları Çıkartmaya Çalısır Ve Hata Verir O Tür Plugin Varsa Sil Essentialle Çakışıyor.

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
neden nitrado ? hayır anlamıyorum nitradodan yardım istesem forumunda açardım bu yazdığın şey çok saçma ben belki bu forumdakilerden yardım almak istiyorum neden direk nitradoya yönlendiriyorsun?

Karar senin, ben zorla çağırmadım Nitrado'ya çağırmamım sebebi burada o forumda vereceğim linkleri veremem rahat rahat.Server-Check'ine bakarak sunucunun çökmesinin çok normal olduğunu söyleyebilirim ayrıca.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Tüm eventler çökmüş nasıl başarabilirdin biz bile yapamamıştık o.O