[Yardım]Skriptte Chest gibi menü açımı ve seçme işlemi

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Skript ile bu mümkün değil diye biliyorum. GuestCraft kullanabilirsin.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben 1 hafta önce denedim mümkündür ama skript desteklemediği için itemler gözükmüyor.
ÖRN: wood hoe ( Tahta çapa)'ya sağ tıklayınca 1 rowluk menü açılır.
Menude ancak tıklayınca item gözükür.Başka şekilde gözükmez.

Pentatonix

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben 1 hafta önce denedim mümkündür ama skript desteklemediği için itemler gözükmüyor.
ÖRN: wood hoe ( Tahta çapa)'ya sağ tıklayınca 1 rowluk menü açılır.
Menude ancak tıklayınca item gözükür.Başka şekilde gözükmez.
kodu atarmısın

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kod:
on rightclick with a wood hoe:
        open chest with 1 rows named "Deneme" to player

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence mümkün evlat bu kadar abartma :D ayrıca bunun kendi şeyide var skript içinde çok cahilsiniz :D
ama gençler bişi sorcam bu 2de bir değişsin istiyorsam nolcak nasıl değişsin diyorsanız yani ben chest gibi yer açılıyor ya orada Warp Balikci olcak örneğin o değişcek 1 saniye sonra Warp Craft olucak aynı yerde tekrar 1 saniye sonra yine balıçı 1 saniye sonra yine craft sürekli öyle değişcek yapabilirseniz benden size 10 Nitrado parası !

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
bence mümkün evlat bu kadar abartma :D ayrıca bunun kendi şeyide var skript içinde çok cahilsiniz :D
ama gençler bişi sorcam bu 2de bir değişsin istiyorsam nolcak nasıl değişsin diyorsanız yani ben chest gibi yer açılıyor ya orada Warp Balikci olcak örneğin o değişcek 1 saniye sonra Warp Craft olucak aynı yerde tekrar 1 saniye sonra yine balıçı 1 saniye sonra yine craft sürekli öyle değişcek yapabilirseniz benden size 10 Nitrado parası !
Para istemez. O kadar bilgim olsaydı bedavadan verirdim.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lan daha chesti tam oturtamadım skriptini sen onu istiyorsun :D

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skript+ falan filan kuruluysa şu kodu kullanabilirsin. Biraz eski bir yöntem ancak en temel şeklidir.
Kod:
Options:
    name: Manü İsmi

item.s1: Item ID
    name.s1: Item'in Gözükecek Adı
    lore.s1: Item'in Gözükecek Alt Bilgisi
    cmd.s1: Item'a Basıldığında Gerçekleşecek Komut

command /menu:
    show "s;1;i;{@item.s1};n;{@name.s1};l;{@lore.s1};c;{@cmd.s1};" with 1 rows named "{@name}" to player

Not: Show un yanındaki option da gördüğün s;# kısmı kaçıncı slot olacağıdır.

Yanlışlıkla satıra tab çekmiş olabilirim tab'ı sil 4 space bas :D
Zaten tab kullanılmakta.

Saygılarla, Ranork.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kod_adı' Alıntı:
Sanırsam Wait 1 second ile yapılabilir.