[Yardım] Skyblock ve Skywars'da deneyimli arkadaşlar

burak1355

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ben skyblock ve skywars server kurmayı planlıyorum arkadaşlar. Sizlere sorum Skyblock'da kendimce pakette olmasını düşündüğüm pluginleri indirdim ama oyuncu gözüyle ve kurucu gözüyle skyblockda şu olmazsa olmaz/olursa güzel olur dediğiniz pluginler varsa yorumlarınızı bekliyorum. Plugin işleviyle adını yazarsanız daha iyi olur.

Onunda dışında skywars'da kurmak istiyorum daha önce hiç kurmadım. Biraz araştırma yapayım dedim tam verimli bulamadım skywars plugin paketinde neler olmalı, hangi pluginler olmazsa olmazıdır. Bildiğiniz örnek alabileceğim plugin paketleride varsa yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese teşekkürler

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben bir bildigimle yazayım skyblocku :

1-) Eger hardcore olmasını istiyorsan :
a- Timber mod eklemiceksin
b-plugin olarak Askyblocku yani birden çok ada çeşiti olanı kullan : link
c-ipeksi ile spawner almayı koy elbette ama netherdekileri sadece vipler kırabilsin : link
d-marketini pluginini son sürümde kullan yoksa bug oluşabiliyor : link
e-oyundan (Market) ismi yerine ney kullanıyorsan kesinlikle banla :D basit bir bugdur
2-)Eger normal kolay bir sunucu olsun istiyorsan
a-Timber modu ekle : link (Düzeltiyorum Tree Asist timber da bug var )
b-çoklu ada sisteminde adaları kolay yap mesela içinde 3 6 dia olan adalar felan
c-İpeksi ile kırabilsin spawnerlar vip ayrıcalıgı koyma
d-Market fiyatlarını düşük yap

Bilgi:
Bana sorucak olursan eger bence zor yap skyblocku :)

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben bir bildigimle yazayım skyblocku :

1-) Eger hardcore olmasını istiyorsan :
a- Timber mod eklemiceksin
b-plugin olarak Askyblocku yani birden çok ada çeşiti olanı kullan : link
c-ipeksi ile spawner almayı koy elbette ama netherdekileri sadece vipler kırabilsin : link
d-marketini pluginini son sürümde kullan yoksa bug oluşabiliyor : link
e-oyundan (Market) ismi yerine ney kullanıyorsan kesinlikle banla :D basit bir bugdur
2-)Eger normal kolay bir sunucu olsun istiyorsan
a-Timber modu ekle : link (Düzeltiyorum Tree Asist timber da bug var )
b-çoklu ada sisteminde adaları kolay yap mesela içinde 3 6 dia olan adalar felan
c-İpeksi ile kırabilsin spawnerlar vip ayrıcalıgı koyma
d-Market fiyatlarını düşük yap

Bilgi:
Bana sorucak olursan eger bence zor yap skyblocku :)
1. Çok ada çeşidi serveri cıvıtır, bir ada tipi ama kendi özel şematiğini kullan bence
2. Viplere blaze spawner almasına izin verirsen hardcore anlamını yitirir
3. Zaten ChestShop un son sürümünde Market ismi ile birisi girerse, plugin engelliyor ve IP'sini logluyor
.................. Benim Fikirlerim ..................

Ada leveli zor kasılsın, kar satma kesinlikle markette
Viplere golem spawner verme
Viplere abartı yapma (Örn: Vip market.)
Pasif moblar olabilir ama aktif mob olmasın.
Viplere skin değiştirme, efekt, para, basit spawnerler yani süs şeyleri ver

Aklıma gelen bu kadar

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Çok ada çeşidi serveri cıvıtır, bir ada tipi ama kendi özel şematiğini kullan bence
2. Viplere blaze spawner almasına izin verirsen hardcore anlamını yitirir
3. Zaten ChestShop un son sürümünde Market ismi ile birisi girerse, plugin engelliyor ve IP'sini logluyor
.................. Benim Fikirlerim ..................

Ada leveli zor kasılsın, kar satma kesinlikle markette
Viplere golem spawner verme
Viplere abartı yapma (Örn: Vip market.)
Pasif moblar olabilir ama aktif mob olmasın.
Viplere skin değiştirme, efekt, para, basit spawnerler yani süs şeyleri ver

Aklıma gelen bu kadar

3. ye cevap vermek istedim ynalış biliyorsun :) forumda soun surumu kullanan sunucuların cogunda yaptım ben o bugu :)
2.Viplere blaze dememin sebebi normal oyuncular da kırınca o kolaya kaçyr .)
1. Çok ada çeşidi dedigim yani . mesela çiftçi adası kucuk bişi ynai içinde 4 havuç 4 patates 4 bugday ve karpux kavun vs :D oldugu bişi yani abartılı değil :)

burak1355

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@Myper @CeapLinCess Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum, not aldım hepsini :D Adamın dibisiniz..

Sky Wars bilgisi olan arkadaşlarıda bekliyorum..

Birde bu spigotda plugin versiyonun kaç olması lazım şu spigot'ada pek hakim değilim :D

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3. ye cevap vermek istedim ynalış biliyorsun :) forumda soun surumu kullanan sunucuların cogunda yaptım ben o bugu :)
2.Viplere blaze dememin sebebi normal oyuncular da kırınca o kolaya kaçyr .)
1. Çok ada çeşidi dedigim yani . mesela çiftçi adası kucuk bişi ynai içinde 4 havuç 4 patates 4 bugday ve karpux kavun vs :D oldugu bişi yani abartılı değil :)
Bak o bug eski chestshop sürümünde var, güncellersen sürümünü saçmaladığını anlarsın. Senin söylediğin her şey doğru olmak zorunda değil. İstersen gel bir de benim sunucumda dene, direk banlayacaktır seni otomatikmen. Spawner meselesi de, ister vip olsun ister oyuncu; blaze rod değerli bir şeydir skyblockta ki sen onun spawnerinden bahsediyorsun. Çok çeşitli ada da kargaşa çıkartır. Minigame değil ki bu survival oyunu.

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
chest shopda 3.7.9 surumunde dahi o bug oluyor ben dogru soyliyorum demiyorumki :) yani senin serverinde oyledir bilemiyorum daha geçen gün arkadaşla survival serverde ypatık yani hatta sonrasında admin ban attı ve surumude 3.7.9 du 3.8.8 de denemedim ama :)
bu arada o coklu ada v.b benim düşüncem yani ? :)

burak1355

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arayış devam ediyor :D Bug dediğiniz nasıl bir şey anlamadım

Yokmu Skywars anlayan