Yardım

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle Selamun Aleyküm
Beyler ben şimdi a isimli bir glowstone kırılınca bir kodların harekete geçmesini istiyorum.
şimdi ben bloğun ismini ayarladım.
Kod:
set name of targeted block to "A"
diye ayarladım.
Ancak böyle yapınca
Kod:
break of glowstone:
    name of event-block is "A":
        #Kodlar
Yapınca bir şey olmuyor. Nedenki ?

Yani demek istediğim, glowstoneyi kırınca bir şey olmuyor.

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bloğu koyunca bütün datası sıfırlanır. İsmi, büyüleri vb. Fakat değişken kullanarak yapabilirsin.

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bloğu koyunca bütün datası sıfırlanır. İsmi, büyüleri vb. Fakat değişken kullanarak yapabilirsin.
Bloğu koyduktan sonra yaparsak olur mu ?

Ama ben bloğu koyduktan sonra şeyleri yapmışım. Ancak bloğun ismini nasıl ayarlarız ?

Nasıl yaparım bi örnek verirmisin ?

imFoRTe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bloğu koyduktan sonra yaparsak olur mu ?

Ama ben bloğu koyduktan sonra şeyleri yapmışım. Ancak bloğun ismini nasıl ayarlarız ?

Nasıl yaparım bi örnek verirmisin ?

yere koyulan bloga ısım veremessın. yanı versen bile o gozukmez. sadece locationunu kaydedersın ve kırınca ismi deişik bir blok verir. bunu harıcınde bloga tıklaynca blogun ustunde bu kodla " display hologram "&dBlokAdı" at location of clicked block for 1 second " location dogruysa bunu yazdırabılırsın.

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
yere koyulan bloga ısım veremessın. yanı versen bile o gozukmez. sadece locationunu kaydedersın ve kırınca ismi deişik bir blok verir. bunu harıcınde bloga tıklaynca blogun ustunde bu kodla " display hologram "&dBlokAdı" at location of clicked block for 1 second " location dogruysa bunu yazdırabılırsın.
Onu bir şekilde çözdüm. Lokasyon olarak kaydettim