Yardıma ihtiyacım var

LuciaLittle

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Merhaba bu oyuna 2013 nisan ayında başladım son birkaç aya kadar çok sık oynuyordum sonra level sistemi geldi cart curt oyun çok kalabalık oldu her tipten insan var davranışlarım değişti falan sıkıldım oyundan bıraktım arada canım istiyor oynamak launcheri açıyorum sonra bianda vazgeçip kapatıyorum ne yapsam sizce tekrarmı başlasam yoksa direk silsem mi

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğleneceğini düşündüğün sunucular bulursan geri başlayabilirsin.
Eğer premium üyeliğin var ise hypixel sunucusunu tavsiye ederim. Lag biraz sıkıntı yaratıyor olabilir fakat eğlenceyi bozmuyor.
Onun dışında arkadaşın varsa arkadaşınla beraber Survival mode açıp takılabilirsiniz. Gayet zevkli geçiyor eğer seviyorsanız.
Yani aklıma başka bir şey gelmiyor.

LuciaLittle

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Eğleneceğini düşündüğün sunucular bulursan geri başlayabilirsin.
Eğer premium üyeliğin var ise hypixel sunucusunu tavsiye ederim. Lag biraz sıkıntı yaratıyor olabilir fakat eğlenceyi bozmuyor.
Onun dışında arkadaşın varsa arkadaşınla beraber Survival mode açıp takılabilirsiniz. Gayet zevkli geçiyor eğer seviyorsanız.
Yani aklıma başka bir şey gelmiyor.
şey ben lolden bahsediyordum

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
şey ben lolden bahsediyordum
Yanlış görmüşüm kusura bakma :pof:
Lol için şöyle söyleyebilirim,
Oyunda lig atlamak çok kolaylaştı artık. Eğer sık sık metayı takip eden,oyuna ilgi gösteren biri isen devam edebilirsin.
Eğer artık 1-2 oyun oynadıktan sonra sıkılıyorsan hepten bırak gitsin hiç uğraşma.
Oyun eskisinden daha kolay artık, Sırf eğlenmek için giriyorum ben sadece.
Kısaca şöyle söyleyeyim. Eğlenceli gelmiyorsa artık uğraşma derim. Sırf lig atlamak için,sırf çok iyi oynamaya çalışmak için de oynamak çok güzel değil bence.

LuciaLittle

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Yanlış görmüşüm kusura bakma :pof:
Lol için şöyle söyleyebilirim,
Oyunda lig atlamak çok kolaylaştı artık. Eğer sık sık metayı takip eden,oyuna ilgi gösteren biri isen devam edebilirsin.
Eğer artık 1-2 oyun oynadıktan sonra sıkılıyorsan hepten bırak gitsin hiç uğraşma.
Oyun eskisinden daha kolay artık, Sırf eğlenmek için giriyorum ben sadece.
Kısaca şöyle söyleyeyim. Eğlenceli gelmiyorsa artık uğraşma derim. Sırf lig atlamak için,sırf çok iyi oynamaya çalışmak için de oynamak çok güzel değil bence.
galiba haklısın 2-3 yıl önce tüm yamayı ilgiyle okuyup ezbere bilen kime nerf gelmiş kime buff gelmiş bilen birisiydim şimdi aklıma bile gelmiyor bakmak

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
galiba haklısın 2-3 yıl önce tüm yamayı ilgiyle okuyup ezbere bilen kime nerf gelmiş kime buff gelmiş bilen birisiydim şimdi aklıma bile gelmiyor bakmak
Benim de öyle. Sezon 4 te bırakmıştım. Geçen hafta indireyim dedim belki yeniden başlamak için fakat eskisi kadar eğlenceli gelmiyor artık.
Takıldığım 1-2 insan var Lol'de, sadece onlarla oynamak için giriyorum. Eğlencesine giriyorum diyebilirim.
Hani metayı takip etmeyi bırak oynayasım bile gelmiyor artık.
Lol yerine boş zamanlarımda oynayacak başka bir oyun buldum onunla vakit geçiriyorum. Hangi oyun diyecek olursan Battlerite. Tavsiye ederim eğer Lol oynama hevesin gittiyse. Zaman geçirmek için çok güzel bir oyun