Yardıma ihtiyacım var !

Sylex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
Emek Skyblock 1.8.X
Arkadaşlar merhabalar son zamanlar Minecraft Sunucusu açmaya kök saldım ama Pluginerlerin geneli para istediği için öğrene öğrene gidiyorum ve bir kaç konu hakkında yardım ve isteğim var. Yardım ederseniz ne mutlu bana :)

İSTEKLER

AuthMe pluginini Maximum 2 hesap açmaya ayarlamak.
• Tekrardan AuthMe pluginine IP kayıt ettirme yani oyuncu şifresini yazdıktan sonra çıkıp birdaha girdiğinde şifre istemeden giriş yapıcak.
• AntiVPN, Hile Koruması gibi tüm özellikleri barındıran bir Koruma plugini.
Konu tasarımı lazım ücretsiz verebilicek durumda olan varsa çok mutlu eder beni. Konu tasarımının şık olmasına gerek yok Bilgi yazsın Hakkında yazsın vs. yeter
• Abi çoğu pluginde aldığım hata: An internal error occurred while attempting to perform this command bunu nasıl düzeltirim?

* Sanırım tüm ihtiyacım bu arkadaşlar yardım eden olursa çok mutlu olurum :)

Belki lazım olur diye iletişim adresim:

DISCORD: Sylex#1275

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
İlk isteğin için authme klasörünün içindeki config.yml dosyasını açıp içindeki
maxRegPerIp kısmını bulup karşısındaki değeri 2 yaparak çözebilirsin

Üyelerin paylaştığı ücretsiz tasarımlara bu yazıya tıklayarak ulaşabilirsin.

En sondaki hatayı almanın sebebi her şey olabilir, plugin sürüm desteklemiyordur configde hata yapmışsındır, gereken birşeyi indirmemişsindir, bu kısıtlı bilgiyle hatanın çözümünü bulamam.

Diğer çözümler hakkında pek bilgim yok, inşallah yardımcı olacak birisi vardır. İyi forumlar :)

------- * Edit * -------
2. İsteğin için authme'nin ayarlarına girip sessions kısmını bulman gerekiyor oradan enabled kısmının karşısındaki değeri true yaparak çözebilirsin. Fakat hemen altındaki timeout değerini düzenlemezsen bu ip kayıt etme olayı 10 dakika sonra sona erecektir onun karşısındaki 10 değerini değiştirerek kaç dakika sona ereceğini ayarlayabilirsin.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Sylex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk isteğin için authme klasörünün içindeki config.yml dosyasını açıp içindeki
maxRegPerIp kısmını bulup karşısındaki değeri 2 yaparak çözebilirsin

Üyelerin paylaştığı ücretsiz tasarımlara bu yazıya tıklayarak ulaşabilirsin.

En sondaki hatayı almanın sebebi her şey olabilir, plugin sürüm desteklemiyordur configde hata yapmışsındır, gereken birşeyi indirmemişsindir, bu kısıtlı bilgiyle hatanın çözümünü bulamam.

Diğer çözümler hakkında pek bilgim yok, inşallah yardımcı olacak birisi vardır. İyi forumlar :)

------- * Edit * -------
2. İsteğin için authme'nin ayarlarına girip sessions kısmını bulman gerekiyor oradan enabled kısmının karşısındaki değeri true yaparak çözebilirsin. Fakat hemen altındaki timeout değerini düzenlemezsen bu ip kayıt etme olayı 10 dakika sonra sona erecektir onun karşısındaki 10 değerini değiştirerek kaç dakika sona ereceğini ayarlayabilirsin.
IP Kaydetme sona erecektir derken 10 dakika sonra otomatik girişi kapatıcak mı yoksa 10 dakika sonra oyundan mı atıcak. Mesela ben o timeout u 999 yapsam IP kayıt etme olayı hiç bitmez değil mi?

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
IP Kaydetme sona erecektir derken 10 dakika sonra otomatik girişi kapatıcak mı yoksa 10 dakika sonra oyundan mı atıcak. Mesela ben o timeout u 999 yapsam IP kayıt etme olayı hiç bitmez değil mi?
999 dakika sonra otomatik giriş kapanacaktır :)