• rabisu

Hytale Türkiye

Yarım bıraktığınız hikayeli oyunlar hangileri?

kusursuzakinci

Sudan Çıkmış
Oyunun ortalarında veya sonlarına doğru sıkıldığınız yarım bıraktığınız hikayeli oyunlar hangileri ve bırakma sebepleriniz?

Benimkiler; Alan Wake Serisi, The Witcher 1-2, Dying Light ve Dead Space 2

Alan Wake ve Dead Space 2'yi bırakma nedenim oyunların 10-15 saat oynaynış süreleri var ve 12 saati adam öldürmekle geçiyor. Artık bir yerden sonra adamları öldüremeyip bölümleri haftalardır geçemeyince bırakıyor insan. Bu oyunlar hem az mermi, ekipman veriyor hemde verdiklerinin 2-3 katı adam çıkartıyor. Dead Space 2 1. oyuna göre hikaye olarak çok geride ve zorluk olarak çok ileride.

The Witcher 1-2 oyunlarını bırakma nedenim direkt olarak The Witcher 3 oyununa geçiş yapma isteğim için. The Witcher 1'in grafikleri bana o kadar kötü geliyorki oynamak istemiyor insan. The Witcher 2'de ise 1. oyunun oynamadığım için hikayeden kopuk bir vaziyette oynamama gereği duyuyorum. Ancak 1 ve 2. oyunların hikayeleri internetten okuyarak The Witcher 3'e geçiş yaptım.

Dying Light ise bırakma nedenimi hatırlamıyorum. Bir ara oyuna tekrardan şans vermeyi düşünüyorum. (Eğer hikayeli bir oyun bulamazsam.)

E_N_E_S

Wattpad: Vahşi Dost (Sezon 1)
Sanırım oyunun yarısında kapatacağımı ve devam etmeyeceğimi bildiğim için hikayeli oyun oynamıyorum..

emre4444444

Ağaç Yumruklayıcı
devil may cry 4 special edition bırakma nedenim cok karısık yolu bulamıyom buluncaya kadar aksam oluyo

far cry 3 u aslında yarımda degil bitmesine az kala bıraktım bırakma nedenim gecemedigim bolum vardı

crysis bırakma nedenim oyundaki buglar ve hatalar

Denico

Yeni Doğmuş
Portal 2 yarım bıraktığım söylenemez. Bayağı zor geldi bana haritaları, bende konsolu açıp sv_Cheats 1 yazıp uçarak gitmeyi denedim. Fakat bug'da vs. oldu zar zor bitirebildim.

ErenSB

Ortam mesajın kendisidir.
Metanet
Ruh Hali
Küçükken Call Of Duty Modern Warfare 1'i bırakmıştım, ama neden bıraktığımı tam hatırlamıyorum. Sonradan o oyunu zor bulmuştum. :D
Sonradan tüm serilerini bitirdim. :sinsi1:

The Witcher 3'ü çok severek oynuyordum, çok yoğun günler geçiriyordum o sıralarda. Yarıda bırakmak zorunda kalmıştım zaten vakit yoktu oynayacak. Sonra bilgisayara format atmak gerekti bir sorun oldu, oyun gitti.

Şimdilerde tekrar indirmeyi düşünüyorum.

Küçükken hatırlamadığım ve yarım bıraktığım birkaç oyun daha var. :pof:

Şunuda ekleyeyim, Gta serilerinin hepsini yarım bıraktım. :cay::yıkıl: (Görev yapmıyorduk)